FERRINO TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 - pouzdro na mobil

  • FERRINO TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 - pouzdro na mobil

    Stylové vodotěsné pouzdro na mobilní telefon od FERRINO je vyrobeno termoplastického polyuretanu. Jistě vás zaujme revoluční systémem zavírání ABS (viz obrázek). Nechybí ani průhledné přední okénko, přes které můžete pohodlně ovládat váš telefon.

    Hmotnost: 70 g
    Rozměry: 11 X 20 cm

    • Parametry produktu
    • Výrobce: FERRINO
    • kód: 78450-blue

  • TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 - pouzdro na mobil

    TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 - pouzdro na mobil
  • Ferrino, průkopník na poli nových hranic v outdoor průmyslu více než 140 let. Ferrino je partnerem "Mezzalama Trophy", nejstaršího skialpinistického závodu na světě: legendárního maratonu napříč ledovcem Valle d'Aosta.

    Ferrino to jsou špičkové stany, spací pytle, batohy. Prudukty jsou založeny na kvalitě, funkčnosti a bezpečnosti – na vybavení italské firmy Ferrino totiž častokrát závisí přežití lidí v životu nebezpečných situacích. Vstupte do světa lehkých batohů, teplých spacáků a odolných stanů. Vstupte do světa značky Ferrino!

    Doživotní záruku poskytují zákazníkům, díky sofistikovanému způsobu testování, výrobky Ferrino z nejvyšší třídy označené HighLab. Kromě běžných testů nejvyšší kvality, kterými procházejí všechny výrobky, vytvořila firma Ferrino pro značku HighLab zvláštní systém dohledu nad kvalitou. Každý výrobek HighLab je v každé fázi vývoje a výroby neustále podrobován náročným zkouškám. Vývoj a výroba technického oblečení, batohů, spacáků i stanů Ferrino HighLab běží v režimu permanentních laboratorních testů materiálů, prototypů a samotných finálních výrobků.

    Nabízíme od značky Ferrino: stany, spací pytle, batohy, sněžnice a další outdoorové vybavení pro turistiku a kemping

    Ferrino, více než 140 let outdoor kultury.

Zboží se nachází v kategoriích:
Batohy » ochranné obaly a pouzdra

Naposledy navštívené