návleky na běhání

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:

Řekněte sbohem mokrým nohám a nečistotám, které vám zkříží cestu během vašich běžeckých dobrodružství. S naší vybranou kolekcí návleků od renomovaných značek RAB, SEA TO SUMMIT a KILPI jsou vaše nohy v bezpečí a pohodlí, ať už je vaším terénem blátivá stezka nebo horský chodník.

  • RAB: Představujeme návleky RAB, které jsou synonymem pro odolnost a adaptabilitu. Vyrobené z materiálů, které odolají i těm nejdrsnějším podmínkám, ochrání vaše boty a nohy před vlhkostí, chladem a terénními překvapeními.

  • SEA TO SUMMIT: Vydejte se dobýt vrcholy s návleky SEA TO SUMMIT, které jsou navrženy pro ultralehkou efektivitu a vynikající ochranu. Tyto návleky se snadno nasazují a jsou ideální pro běžce, kteří chtějí snížit zátěž bez kompromisu v ochraně.

  • KILPI: S KILPI návleky, které kombinují moderní design s praktičností, budete mít nejen ochranu, ale také stylový doplněk. Jsou navrženy pro maximální pohodlí a odolnost, a přitom zůstávají dostatečně prodyšné, abyste se mohli soustředit na výkon a ne na počasí.

Každý model nabízí jedinečné vlastnosti, jako jsou voděodolné zipy, nastavitelné pásky pro dokonalé přizpůsobení, a odolné materiály připravené čelit i těm nejnáročnějším podmínkám. Návleky jsou navržené tak, aby doplňovaly vaše běžecké boty, zatímco zůstávají snadno použitelné a lehké.

100% FORCE KILPI PINGUIN R2 SEA TO SUMMIT SILVINI