Campingové karimatky / matrace

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:

Přeneste svůj spánek na nový level s nafukovacími matracemi od předních značek!

Myslíte si, že spánek v přírodě musí být nevyhnutelně spojen s nepohodlím? Nechte se přesvědčit opakem s prvotřídními nafukovacími matracemi od SEA TO SUMMIT, COLEMAN, WARMPEACE či EXPED. Tyto značky jsou zárukou kvality a pohodlí i v těch nejnáročnějších podmínkách.

  • SEA TO SUMMIT: Prozkoumejte nekonečné možnosti pohodlí s matracemi SEA TO SUMMIT, které vás ohromí svou lehkostí a kompaktností bez kompromisu v odolnosti a pohodlí.

  • COLEMAN: Spolehněte se na COLEMAN, když potřebujete robustní matraci připravenou na jakékoliv dobrodružství. Díky snadnému nafukování a výjimečné odolnosti jsou COLEMAN matrace ideální volbou pro každého outdoorového nadšence.

  • WARMPEACE: Vyzkoušejte luxusní spánek s WARMPEACE, kde každá matrace znamená kombinaci inovativních technologií a prvotřídních materiálů pro dokonalý odpočinek.

  • EXPED: Značka, která rozumí rozmanitosti potřeb svých zákazníků, a proto nabízí širokou škálu nafukovacích matrací, které se liší tloušťkou, velikostí, hmotností i izolačními vlastnostmi. Bez ohledu na to, zda jste vášnivý trekař, horolezec, cykloturista nebo milovník rodinného kempování, v nabídce EXPED naleznete matraci, která splní vaše očekávání.

Nenechte se omezovat tvrdou zemí nebo nekomfortním spánkem. Vybavte se nafukovací matrací, která vám bude věrným partnerem na cestách a přinese vám sladké sny, kdekoliv složíte hlavu. Vyberte si tu svoji a užívejte si noční oblohu plnou hvězd s pocitem dokonalého komfortu.

COLEMAN HANNAH HUSKY PINGUIN SEA TO SUMMIT WARMPEACE YATE