Campingové karimatky / samonafukovací

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:

Zapomeňte na staré dobré doby, kdy jste po náročném dni v přírodě bojovali s tvrdou zemí. Samonafukovací karimatky od SEA TO SUMMIT, PINGUIN, HANNAH, HUSKY nebo YATE přinášejí revoluci ve spánku pod širým nebem.

  • SEA TO SUMMIT: Umožněte si luxusní odpočinek, ať jste kdekoli, s samonafukovacími karimatkami SEA TO SUMMIT. Jejich inovativní design a materiály vám zajistí dokonalou rovnováhu mezi pohodlím a hmotností.

  • PINGUIN: PINGUIN karimatky znamenají snadnou manipulaci a rychlé nafukování, což vám dává více času na relax a méně na přípravu. S PINGUIN pod sebou se probudíte jako znovuzrození.

  • HANNAH: Společnost HANNAH je známá svou kombinací pohodlí, funkčnosti a odolnosti. Jejich samonafukovací karimatky jsou dokonalým společníkem pro každého, kdo nechce dělat kompromisy ve spánkovém komfortu.

  • YATE: YATE přináší karimatky, které jsou ideální pro všechny, kteří hledají spolehlivé řešení pro ležení v přírodě. S YATE získáte odolnou a komfortní podložku, která se sama nafoukne během okamžiku.

Připojte se k legiím spokojených dobrodruhů, kteří už nikdy nebudou muset obětovat dobrou noc spánku za lásku k přírodě. S naší širokou nabídkou samonafukovacích karimatek si vyberete tu pravou, která vám umožní vstát každé ráno plní energie a připraveni na další den plný dobrodružství.

COLEMAN HANNAH HUSKY PINGUIN SEA TO SUMMIT YATE