HYDRAPAK RECON 1L Clear/Evergreen/Lime - Láhev

 • 387 Kč
 • 430 Kč
 • skladem
  nejpozději v úterý 11. 10. u Vás
 • RECON je naše první udržitelná outdoorová láhev na vodu, která je vyrobena z 50 % recyklovaného materiálu* v uzávěru i láhvi. Je opatřena naším novým patentovaným otočným uzávěrem, který poskytuje zážitek jako při pití ze sklenice. RECON se zrodil z kolektivního přesvědčení, že skvělé vybavení na cesty může a mělo by mít menší dopad na životní prostředí.

  50% RECYKLOVANÝ OBSAH* - Víčko a láhev jsou vyrobeny z čirého materiálu Tritan® Renew™ - odolného proti nárazu, skvrnám a zápachu.

  OTOČNÝ UZÁVĚR S HLADKÝM PRŮTOKEM - Otočení o 180° zajišťuje dokonalý průtok pro zážitek z pití podobný sklenici, otočení zpět pro uzavření pro nepropustnost při přepravě

  ŠTÍHLÝ TVAR LÁHVE - Navržena tak, aby se vešla do kapsy batohu, ale je dostatečně univerzální pro každodenní použití - vejde se do většiny držáků na nápoje

  RUKOJEŤ LÁHEV - Flexibilní rukojeť z TPU je pohodlná při přenášení lehká a téměř nezničitelná

  1. Otočný uzávěr s plynulým průtokem se rychle otevírá/zavírá - otočení o 180° zajišťuje dokonalý průtok pro zážitek z pití jako ze sklenice; otočením zpět se uzávěr uzavírá pro nepropustnost při přepravě.
  2. Konstrukce se širokým hrdlem zahrnuje integrovanou rukojeť z TPU, která je pohodlná při přenášení, lehká a téměř nezničitelná.
  3. Štíhlý tvar láhve navržený tak, aby se vešel do kapsy batohu, ale dostatečně univerzální pro každodenní použití - vejde se do většiny držáků na nápoje
  4. Vroubkovaný žlábek na prsty zajišťuje lepší úchop i v rukavicích a za každého počasí
  5. Víčko a láhev jsou vyrobeny z kopolyesterového materiálu Eastman Tritan® Renew™ s 50% podílem recyklovaného materiálu* - ekvivalent 9x jednorázové láhve
  6. Minimální konstrukce s pouhými 2 díly, víčko a vnitřní těsnění jsou oddělené pro snadné čištění a spolu s lahví je lze mýt v myčce nádobí.
  7. Odolné proti nárazu, skvrnám a zápachu a také 100% bez BPA, BPS a BPF bez zbytkové chuti
  8. Široký rozsah pracovních teplot (min. teplota -20 °C, max. teplota +99 °C)

  Specifikace:
  Barva: bílá
  Hmotnost: 189 g
  Materiál: Tritan® Copolyester PCR (50%), silikon, TPU
  Rozměry: 27x8
  Výrobce: HydraPak
  Objem (ml): 1000 ml

  • Parametry produktu
  • Výrobce: HYDRAPAK
  • kód: BR02-Clear/Evergreen/
  • barva : bílá/zelená
  • objem : 1 L

 • RECON 1L Clear/Evergreen/Lime

  RECON 1L Clear/Evergreen/Lime
  RECON 1L Clear/Evergreen/Lime
  RECON 1L Clear/Evergreen/Lime
  RECON 1L Clear/Evergreen/Lime
  RECON 1L Clear/Evergreen/Lime
 • Ať už vás vaše dobrodružství zavedou kdekoli, spolehlivé produkty společnosti HydraPak které na našem eshopu nabízíme jsou tu, aby zajistily, že zůstanete hydratovaní na každém kroku. Navrženo pro život.

Zboží se nachází v kategoriích:
Camping » láhve » univerzální

Naposledy navštívené