Campingové nádobí / jídelní boxy

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:

Prozkoumejte svět bez hranic s našimi praktickými a odolnými jídelními boxy!

Chystáte se na výlet, táboření nebo dlouhou túru a chcete si vzít s sebou pořádnou porci domácího jídla? S našimi jídelními boxy můžete uchovat své obědy čerstvé, bezpečné a připravené kdykoliv a kdekoliv.

  • TATONKA: Věřte značce, která je synonymem pro vysokou kvalitu a funkčnost. Jídelní boxy TATONKA jsou odolné, udržitelné a navržené tak, aby vydržely náročné podmínky outdoorového dobrodružství. Jejich pevná konstrukce a těsnící uzávěry ochrání vaše jídlo před vnějšími vlivy a udrží ho čerstvé déle.

  • THERMOS: S THERMOSEM si můžete být jisti, že vaše jídlo zůstane teplé nebo chladné, přesně podle vašich potřeb. Tyto izolované jídelní boxy jsou ideální pro ty, kdo chtějí během celého dne užívat domácí pokrmy ve správné teplotě. Vysoká kvalita materiálů a inovativní technologie izolace zaručují, že vaše jídlo zůstane vynikající, i když jste daleko od kuchyně.

Zapomeňte na jednorázové obaly a požijte svou stravu ekologicky a stylově, kamkoliv vaše cesty vedou. Naše jídelní boxy například od TATONKA a THERMOS jsou navrženy pro aktivní životní styl a poskytnou vám pohodlí domova na každém kroku vaší cesty. Vyberte si ten pravý box pro vaše dobrodružství a užívejte si své oblíbené pokrmy vždy a všude. Objednejte si dnes a zpříjemněte si každý výlet chutí domova!

NALGENE SEA TO SUMMIT STANLEY THERMOS VANS