DEVOLD Wool Mitten Dark Blue dark blue - Vlněné rukavice

 • Velice teplé rukavice Devold ze 100% norské vlny. Skutečně zahřejí i v největším mrazu. Vhodné jako první vrstva do převlekových rukavic. 

  Teplé vlněné rukavice

  Materiál: 100% vlna

  Velikosti:

  S/6,5 - délka dlaně 17 cm
  M/7 - délka dlaně 18 cm
  L/8,5 - délka dlaně 19,5 cm
  XL/9,5 - délka dlaně 21,5 cm

  • Parametry produktu
  • Výrobce: DEVOLD
  • kód: 600-630-280
  • barva : modrá
  • kolekce : přechází

 • Kvalitní, dlouhotrvající oděvy již od roku 1853. Slavní polární badatelé jako Ellsworth, Amundsen a Nansen vybrali pro své expedice pletené svetry, čepice, ponožky a spodní prádlo Devold. Stejné modely, které pomohly členům těchto expedic přežít to nejdrsnější klima na světě, se dodnes stále vyrábí! Vysoce kvalitní přírodní ovčí vlna stále je základní materiál používaný v oděvech Devold.

  Příznivci outdooru volí Devold, protože je zároveň jak funkční, tak komfortní i při dlouhodobém nošení.

  Funkční prádlo Devold obstojí po léta užívání a nikdy nevyjde z módy!

  Podrobte Devold přírodnímu testu a již nikdy se nebudete chtít spokojit s ničím jiným než s kvalitou oblečení firmy Devold.

  Termo prádlo DEVOLD je perfektní pro outdoorové sporty, především za nižších teplot. Má unikátní dvouvrstvou konstrukci. Dvě pleteniny jsou k sobě bodově spojeny a každá má rozdílné vlastnosti. Vnitřní vrstvu tvoří vlákno Dupont Thermolite, které je velice jemné a výborně odvádí vlhkost od těla. Vnější vrstva je vyrobena z jemné merino vlny Total Easy Care, která izoluje před chladem a absorbuje vlhkost z vnitřní vrstvy do vnější, kde se odpaří. Proto je zaručen stálý pocit sucha a tepla během těch nejnáročnějších aktivit.

Zboží se nachází v kategoriích:
Doplňky » rukavice » do města

Naposledy navštívené