LANGE LBC6280 SX 65 W TR.SILVER - boty na lyže

 • 1 797 Kč
 • 5 990 Kč
 • skladem eshop
  nejpozději ve středu 20. 10. u Vás
 • Lange SX 65 W je zcela nová dámská lyžařská bota určená pro sportovní lyžařky, které hledají pohodlí, snadné použití s šířkou 102 mm bez ztráty kontroly na lyží.

  Tento model je vybaven Short Cuff skeletem a přezkami Soft Touch, se kterými si nepolámete nehty při obouvání.

  Oceňované Lange řešení výkonu a pohodlí v kombinaci s šířkou podrážky 102 mm mono-vstřikovaným pláštěm, poskytující maximální výkon, odezvu a snadnější přizpůsobení.

  Měkčí nárt umožňuje pohodlnější obouvání / vyzouvání zatímco grip podrážky zvyšuje trakci a odolnost.

  Lange SX konečně umožnují žádné další kompromisy mezi pohodlím a výkonem. Výborná volba PRO rekreační lyžařky, hledající pohodlnou botu, ale s dostatečně pevným usazením v oblasti paty. 

  Šířka 102
  Flex index 65
  Materiál - skořepina PP
  Materiál - manžeta PP
  Mezipodešev injected
  Přezky - materiál Alu + Rubber
  Přezky - mikro 4
  Makro nastavení 1 quickset 6T + 3 pos
  Canting +/- 1,5°
  Popruh-Power strap 35 mm
  Podrážky PU

   

    Z analýzy 3D skeneru nohy a úspěšné zkušenosti s 97 a 100mm šířkou, Lange představuje vyšší rozměr vyhovující širšímu okruhu lyžařů. ideální pro sportovní lyžaře a "velkonohé " výkonnostní lyžaře.

   

  Data, která byla zjištěna speciálním systémem skenujícím anatomii nohy, ovlivnila celý proces výroby skeletu, díky čemuž Lange boty přesně padnou každému. Výhody: vysoce kvalitní obuv pro široké spektrum velikostí - perfektní držení nohy, a to ve správném postavení - maximální komfort bez nutnosti kompromisů mezi výkonem a kontrolou - více anatomického tvarování oproti jiným lyžařským botám

  Vytvořeno pro ženy

   

  Prstová část (toe box) obsahuje navíc materiál Thinsulate(R).

   

  Výřez na nártové kosti snižuje tlak na nárt a zaručuje neomezenou cirkulaci krve pro zvýšené pohodlí a teplo.

    Teplem tvarovatelné vnitřní botičky RL1, RL2 a RL3 poskytují rostoucí úroveň držení nohy, aby vyhovovaly různým potřebám lyžařů. Toho je dosaženo rostoucí hustotou použitého materiálu od úrovně RL1 po RL3.
    Lepší obalení horní části nohy zvyšuje přesnost a citlivost tím, že eliminuje všechny mezery mezi holení a jazykem.
    Pro maximální komfort a udržení tepla je prstová část (toe box) vyrobena z bi-elastického a vysoce tepelně izolačního materiálu.
    Extra dlouhá přezka pro snadnější zapínání a vypínání.

    Teplem tvarovatelný polyethylen + EVA pěnové výplně kolem kotníků zajišťují elasticitu a komfort vnitřních botiček. Rozdílná hustota od horní části (vyšší hustota) směrem dolů (nižší hustota) poskytuje přesné držení nohy: - 10 min zahřívání - 10 min obuté boty, přezky uzavřené, stát ve stoje - neutahovat příliš přezky

  • Parametry produktu
  • Výrobce: LANGE
  • kód: P643411
  • barva : šedá / bílá
  • kolekce : přechází

 • LBC6280 SX 65 W TR.SILVER - boty na lyže

  LBC6280 SX 65 W TR.SILVER - boty na lyže
  LBC6280 SX 65 W TR.SILVER - boty na lyže
 • Značka Lange je nesmazatelně zapsána v historii výroby sjezdové obuvi - byla první, kdo vyrobil lyžařskou obuv s plastovým skeletem; byla první, kdo vyrobil lyžařskou obuv speciálně tvarovanou pro ženy; byla první značkou, která přišla na trh se třemi šířkami skeletu a botičky tak, aby vyhovovaly různým tvarům chodidla.

  Lange toužila být vždy první ve vývoji i v závodním lyžování.

  Proto se před třemi lety spojila s jednou z nejvýznačnějších firem v soudobém designu - společností PININFARIA - dvorním návrhářem Ferrari. Vznikl tak ojedinělý aerodynamický tvar skeletu a přezek (řady World Cup, Comp a CRL), navíc doplněný o nové anatomické vnitřní botičky.

  Lange je nejúspěšnější lyžařskou obuví historie ve Světovém poháru, olympijských hrách a mistrovstvích světa. A díky zkušenostem a poznatkům od nejlepších závodních lyžařů, je i celá kolekce Lange unikátní svou technickou konstrukcí, použitými materiály, kvalitou a užitnými hodnotami pro každého lyžaře
Zboží se nachází v kategoriích:
Lyžování » lyžařské boty » dámské

Naposledy navštívené