LANGE FLUID 100 - lyžařské boty

 • Technický model lyžařské obuvi určený pro velmi dobré a sportovně založené lyžaře. Přináší špičkovou kvalitu a nejmodernější design při velmi dobré míře pohodlí. Bota pro dobré lyžaře, skelet je poněkud měkčí verzí modelu 120.

  KONSTRUKCE: biinjektovaný skelet, komín hi-performance, podešev Performance, protiskluzový podpatek, injektovaná endo-grafika.MATERIÁL SKELETU: polyéterVYBAVENÍ: 4 mikrometrické snadno ovladatelné přezky Super Grip, otočné hřebeny přezek, vyklápěcí hřeben 2. přezky, canting, snadný nástup / výstupBOTIČKA: Custom Flo Liner střední tuhost, velkropásek 40 mmUSAZENÍ NOHY: volné - Performance FitVELIKOSTI: 24 - 32,5 MONDOBARVY: Silver, Blue TRP
  • Parametry produktu
  • Výrobce: LANGE
  • kód: P12852
  • barva : modrá
  • pohlaví : pánské

 • Značka Lange je nesmazatelně zapsána v historii výroby sjezdové obuvi - byla první, kdo vyrobil lyžařskou obuv s plastovým skeletem; byla první, kdo vyrobil lyžařskou obuv speciálně tvarovanou pro ženy; byla první značkou, která přišla na trh se třemi šířkami skeletu a botičky tak, aby vyhovovaly různým tvarům chodidla.

  Lange toužila být vždy první ve vývoji i v závodním lyžování.

  Proto se před třemi lety spojila s jednou z nejvýznačnějších firem v soudobém designu - společností PININFARIA - dvorním návrhářem Ferrari. Vznikl tak ojedinělý aerodynamický tvar skeletu a přezek (řady World Cup, Comp a CRL), navíc doplněný o nové anatomické vnitřní botičky.

  Lange je nejúspěšnější lyžařskou obuví historie ve Světovém poháru, olympijských hrách a mistrovstvích světa. A díky zkušenostem a poznatkům od nejlepších závodních lyžařů, je i celá kolekce Lange unikátní svou technickou konstrukcí, použitými materiály, kvalitou a užitnými hodnotami pro každého lyžaře