UVEX G.GL 9 RECON READY, white-orange gold

  • 2 999 Kč
  • expedice do 2 dnů (ve středu 26. 10. u Vás)
  • UVEX

  • kód produktu: G.GL 9 RECON READY, white-orange gold
  • barva : bílá
  • kolekce : 2015

Široké zorné pole je kompaktní se zrcadlovým zorníkem. Brýle jsou velmi stylové a připraveny pro použití technologie Recon Ready. Unikátní SUPRAVISION technologie je extrémně odolná proti poškrábání z vnější strany a poskytuje úpravu proti zamlžení z vnitřní strany díky permanentnímu odvětrání rámečku, bez nepříjemného pocitu průvanu. Konstrukce rámečku, resp. spona elastického pásu brýlí je kompatibilní s helmou, což zajišťuje spolehlivou ochranu. Velurová vícevrstvá pěna nabízí příjemný pocit kontaktu s obličejem.

Perfektní ochrana očí! Povrch je tvořený více než 18 vrstvami a vypadá nejen trendy, ale také nabízí kompletní ochranu proti infračervenému světlu. Škodlivé modré světlo a UV paprsky jsou efektivně odráženy a bezpečně izolovány. UV ochrana je integrována rovněž do rámečku brýlí. Brýle garantují věrnost obrazu, bez zkreslení i u extrémně zakřivených zorníků. 

Brýle UVEX G.GL 9 byly vyvinuty jezdci pro jezdce. Hodí se do každého počasí a nabízí vynikající kontrast s úrovňí ochrany S3.

Technologie Recon Ready byla vyvinuta za použití speciálních nejnovějších technologií firmy Recon Instruments. Nejmodernější technické inovace pro každého, kdo chce v reálném čase ty nejpřesnější informace. GPS poloha, pozici kamaráda, délku skoku a mnohem víc.

Uvedená cena platí pouze za brýle bez systému Recon MOD a Recon MOd Live.

Zboží se nachází v kategoriích:
Lyžování » lyžařské brýle
kolekce » zima 15
Doplňky » brýle » lyžařské brýle