LEKI Hot Shot S, black-lightgrey-red - hole - Sjezdové

 • 2 916 Kč
 • 3 240 Kč
 • skladem
  nejpozději ve čtvrtek 30. 06. u Vás
 • Ten, kdo si během jízdy rád tu a tam něčeho "lokne", bude modelem Hot Shot S přímo nadšen. Stačí odšroubovat rukojeť, nalít nápoj a rukojeť opět našroubovat. Tak snadné a rychlé to je. Se svými vysokopevnostními hliníkovými holemi a systémem Trigger S zajišťují tyto hole navíc bezpečnost a nabízejí komfortní ovládání.

  Katalogové číslo: LE643-6747

  HOT SHOTVejde se do něj 69 až 100 ml Tvého oblíbeného nápoje dle délky hole. Stačí odšroubovat madlo, pomocí společně dodávané nálevky nalít nápoj a madlo opět našroubovat.
  TRIGGER SSpeciální štíhlé madlo Trigger S od značky LEKI. Pro dokonalý úchop má madlo 4 prohlubně pro prsty. Madlo vyniká optimální aerodynamickou vlastností.
  HLINÍK HTSMateriál vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilností.
  COBRA ALPINETalířky "Cobra Alpine" jsou ideální na sjezdovku. Talířky si můžete snadno vyměnit, aniž byste k tomu potřebovali nářadí.
  FLEX TIP ALPINETyto hroty zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.
  TRIGGER S SYSTÉMDíky systému TRIGGER S se jedná o dokonalou kombinaci. Nepřekonatelný komfort a maximální zážitek při lyžování vám poskytne kombinace rukavic a hůlek s tímto systémem.
  NÁHRADNÍ POUTKA - LEKI TRIGGER S VARIOTyto hůlky podporují systém Trigger S, pokud ztratíte nebo zničíte poutka (strap) Leki Trigger S Vario, tak je naleznete v náhradních dílech ZDE.
  Typ holeSjezdové; SérieUnisex; KonstrukceHot Shot;Pevná délka; GripTrigger S; Grip - upřesněníAll Mountain - Slalom; Poutko (Strap)Trigger S (Vario); Počet částí1 Průměr hole16 mm Materiál holeHliník (HTS 6.0); Materiál horní dílHliník (HTS 6.0); Materiál spodní dílHliník (HTS 6.0); TalířkyAlpine (Cobra); HrotyFlex Tip (Alpine); Délka110 - 135 cm Hmotnost296 g/ks při délce 125 cm
  • Parametry produktu
  • Výrobce: LEKI
  • kód: 6436747
  • barva : černá-šedá-červená

 • Jsme autorizovaný prodejce lyžařských hůlek a rukavic LEKI. Německá značka LEKI patří do světové špičky ve výrobě holí sjezdových, běžeckých, trekových, nordic walkingových a sportovních rukavic

Zboží se nachází v kategoriích:
Lyžování » lyžařské hole

Naposledy navštívené