lyžařské přilby

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:

Milí lyžaři a snowboardisté, víme, že vaše bezpečí na svazích je vaší prioritou. Proto na outdoorweb.cz nabízíme špičkové lyžařské přilby od světově proslulých značek jako jsou POC, GIRO, RELAX či UVEX. Tyto značky jsou synonymem pro kvalitu, bezpečnost a komfort.

Nenechte nic náhodě a vybavte se přilbou, která vás ochránit při každém zatáčení, skoku i nečekaném pádu. Naše přilby jsou navrženy s ohledem na nejnovější bezpečnostní technologie a trendy design, abyste na svahu poutali pozornost nejen svými schopnostmi, ale i stylem.

Ať už hledáte model s integrovaným vizírem pro lepší viditelnost nebo přilbu s MIPS technologií pro extra ochranu mozku při rotačním nárazu, máme to pravé pro každého lyžaře. Navíc využijte našich aktuálních akcí a slev, a pořiďte si svou novou přilbu za neodolatelnou cenu.

Na outdoorweb.cz si vyberte z širokého sortimentu lyžařských přileb, které vás udrží v bezpečí a pohodlí, ať už se vrháte na jakoukoliv sjezdovku. Eshop je připraven splnit požadavky i těch nejnáročnějších lyžařů. Nečekejte a ochraňte sebe i svou rodinu ještě dnes!

GIRO POC R2 UVEX