DYNASTAR ACTIVE EASY XPRESS ECO (DACVL01) - dámská lyže

 • Nové Dynastar Active Easy jsou ultra lehké, příjemné dámské lyže určené na upravené tratě pro začínající lyžařky. S4 technologie je speciálně přizpůsobena pro ženy. Díky mírnému rockeru na špici a konci lyže, poskytuje snadné řízení, přilnavost hran a přirozenou rovnováhu a zvýšenou kontrolu i mimo upravené tratě. 

  Lyže jsou vybaveny nejlehčím vysoce výkonným systémem vázání na trhu Xpress, s nastavováním bez použití nářadí a zajišťuje tak snadné, méně únavné a zábavnější lyžování.

  Hmotnost 1600 g/ski
  Struktura 100% Fiber
  Špička rocker Yes
  Krojení 124 - 73 - 100
  Rádius 13 m
  System Xpress Eco
  Tip protector Yes

  Xpress Exclusive 10 je ultra lehké integrované vázání, nastavitelné bez použití nářadí s rozsahem 2,5 - 10 DIN. Xpress vázání jsou o 700 gramů lehčí než tradiční alpské vázání a mají 35% menší dopadu na životní prostředí. Vítěz 2012 ISPO Award Eco odpovědnosti. Xpress vázání poskytují výjimečnou bezpečnost a výkon v ultra lehkém, ekologickém designu.

  Určeno pouze pro použití s integrovanými systémy lyžařských vázání Xpress.

   EXCLUSIVE PERFORMANCE ROCKER: 

  Snadnější zahájení oblouku, držení hrany v oblouku. Přizpůsobení různým druhům sjezdovek.

  WOOD FIBER CONSTRUCTION: 

  Tradiční sendvičová technologie s dřevěným a sklolaminátovým jádrem, jež dodává lyži úžasnou plynulost a reakceschopnost. Absence titanalového plátu značně redukuje váhu lyže. Rovné bočnice zaručují přesný a efektivní přenos lyžařových pohybů.

  XPRESS EXCLUSIVE
  Tento nový systém je jedním z nejlehčích na trhu, a tak si mohou ženy užívat lyžování a absolutní bezpečí. Xpress vázání se velice snadno montuje a velice rychle nastavuje, a proto je ideální pro půjčovny.

   

  • Výrobce: DYNASTAR
  • kód: DACVL01
  • nazev: ACTIVE EASY XPRESS ECO (DACVL01)
  • barva : bílá / růžová fialová
  • kolekce : 2013
  • pohlaví : dámské
 • ACTIVE EASY XPRESS ECO (DACVL01) - dámská lyže

  ACTIVE EASY XPRESS ECO (DACVL01) - dámská lyže
Zboží se nachází v kategoriích:
Lyžování » lyže
kolekce » zima 13