DYNASTAR ACTIVE XPRESS (DACCG01) - dámská lyže

 • Nové Dynastar Active Xpress jsou univerzální, lehké dámská lyže  na upravené tratě určené pro pokročilé až středně pokročilé lyžařky které se chtějí na svahu bavit podle svého tempa. Active technologie přináší mírný rocker na špičce a lepší držení na hraně a kontrolu.

  Lyže jsou vybaveny nejlehčím vysoce výkonným systémem vázání na trhu Xpress, s nastavováním bez použití nářadí a zajišťuje tak snadné, méně únavné a zábavnější lyžování.

  Hmotnost 1700 g/ski
  Struktura 100% Fiber
  Špička rocker Yes
  Krojení 126 - 74 - 104
  Rádius 13 m
  System Xpress
  Tip protector Ano

  Xpress Exclusive 10 je ultra lehké integrované vázání, nastavitelné bez použití nářadí s rozsahem 2,5 - 10 DIN. Xpress vázání jsou o 700 gramů lehčí než tradiční alpské vázání a mají 35% menší dopadu na životní prostředí. Vítěz 2012 ISPO Award Eco odpovědnosti. Xpress vázání poskytují výjimečnou bezpečnost a výkon v ultra lehkém, ekologickém designu.

  Určeno pouze pro použití s integrovanými systémy lyžařských vázání Xpress.

   

  EXCLUSIVE PERFORMANCE ROCKER: 
  Snadnější zahájení oblouku, držení hrany v oblouku. Přizpůsobení různým druhům sjezdovek.

  MULTICELL CORE:
  Vysoce husté multicell jádro lze kombinovat s několika materiály, jako jsou skelná vlákna nebo titanal. Výhody: - Excelentní boční tuhost - Optimální rozložení flexe - Vylepšený pocit z jízdy

  XPRESS EXCLUSIVE:
  Tento nový systém je jedním z nejlehčích na trhu, a tak si mohou ženy užívat lyžování a absolutní bezpečí. Xpress vázání se velice snadno montuje a velice rychle nastavuje, a proto je ideální pro půjčovny.

  ORIGINE France:
  Značka „Garance výroby ve Francii" je udělována nezávislou organizací a zaručuje, že produkt byl vyroben ve Francii, přičemž výrobce musí dodržet dvě podmínky: hlavní části výrobního procesu probíhají ve Francii a zároveň minimálně 50 % výrobních nákladů spadá pod Francii.

   

   

  • Výrobce: DYNASTAR
  • kód: DACCG01
  • nazev: ACTIVE XPRESS (DACCG01)
  • barva : bílá / zelená / fialová
  • kolekce : 2013
  • pohlaví : dámské
 • ACTIVE XPRESS (DACCG01) - dámská lyže

  ACTIVE XPRESS (DACCG01) - dámská lyže
Zboží se nachází v kategoriích:
Lyžování » lyže
kolekce » zima 13