DYNASTAR CR 72PRO XPRESS (DACC402) - all mountain lyže

 • 7 693 Kč
 • 10 990 Kč
 • skladem eshop
  ( nejpozději v úterý 06. 12. u Vás )
 • Garance výměny dárků
  PRODLOUŽENÁ LHŮTA PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 13. 1. 2017
  Podmínky pro využití prodloužené doby pro vrácení zboží:

  Zboží nesmí být jakkoliv poškozeno. Zboží musí být nepoužité a v kompletním stavu balení.

  Tato akce se vztahuje na zboží zakoupené v termínu od 29. 11. do 24. 12. 2016., které lze vrátit až do 13. 1. 2017.

 • Výrobce: DYNASTAR
 • kód: CR 72PRO XPRESS (DACC402)
 • barva : černá / šedá / oranžová
 • kolekce : 2013
 • pohlaví : unisex

Zcela nové lyže Dynastar Chrome 72 Pro kombinují přesnost závodní úrovně s přístupným carvingovým výkonem pro středně pokročilé až pokročilé lyžaře dělající kratší oblouky. Špička s Early Rise rockerem usnadňuje zahájení oblouku, zatímco klasický camber na zbytku lyže poskytuje explozivní výkon, stabilitu a držení na hraně. 

CR 72 XPress vázání je nastavitelné bez použití nářadí, navíc je nejlehčím vysoce výkonným vázáním na trhu, takže lyžování bude méně únavné a více zábavné.

Není nutné být profesionální lyžař, abyste naplno využili potenciál lyží CR 72 Pro. 

Dostupná velikost 158,165,172,178
Struktura 100% Fiber
Špička rocker Yes
Krojení 125 - 72 - 106
Rádius 13 m
System Xpress
Tip protector Yes

Xpress 11 je ultra lehké integrované vázání, nastavitelné bez použití nářadí s rozsahem 2,5 - 10 DIN. Xpress vázání jsou o 700 gramů lehčí než tradiční alpské vázání a mají 35% menší dopadu na životní prostředí. Vítěz 2012 ISPO Award Eco odpovědnosti. Xpress vázání poskytují výjimečnou bezpečnost a výkon v ultra lehkém, ekologickém designu.

ON TRAIL ROCKER:
Mírný rocker pouze ve špičce lyže. Pro snadnější pivoting a toleranci v obloucích. Jakmile je lyže na hraně, rocker obnoví kontakt se sněhem, takže lyže v oblouku poskytuje kontakt po celé délce hrany.

ORIGINE France:
Značka „Garance výroby ve Francii" je udělována nezávislou organizací a zaručuje, že produkt byl vyroben ve Francii, přičemž výrobce musí dodržet dvě podmínky: hlavní části výrobního procesu probíhají ve Francii a zároveň minimálně 50 % výrobních nákladů spadá pod Francii.

WOOD FIBER CONSTRUCTION:
Tradiční sendvičová technologie s dřevěným a sklolaminátovým jádrem, jež dodává lyži úžasnou plynulost a reakceschopnost. Absence titanalového plátu značně redukuje váhu lyže. Rovné bočnice zaručují přesný a efektivní přenos lyžařových pohybů.

XPRESS:
Tento nový systém je jedním z nejlehčích na trhu, a tak si můžete užívat lyžování a absolutní bezpečí. Xpress vázání se velice snadno montuje a velice rychle nastavuje, a proto je ideální pro půjčovny.

 

 

 

 

 

Zboží se nachází v kategoriích:
Lyžování » lyže
kolekce » zima 13