DYNASTAR CR 72PRO XPRESS (DACC402) - all mountain lyže

 • Zcela nové lyže Dynastar Chrome 72 Pro kombinují přesnost závodní úrovně s přístupným carvingovým výkonem pro středně pokročilé až pokročilé lyžaře dělající kratší oblouky. Špička s Early Rise rockerem usnadňuje zahájení oblouku, zatímco klasický camber na zbytku lyže poskytuje explozivní výkon, stabilitu a držení na hraně. 

  CR 72 XPress vázání je nastavitelné bez použití nářadí, navíc je nejlehčím vysoce výkonným vázáním na trhu, takže lyžování bude méně únavné a více zábavné.

  Není nutné být profesionální lyžař, abyste naplno využili potenciál lyží CR 72 Pro. 

  Dostupná velikost 158,165,172,178
  Struktura 100% Fiber
  Špička rocker Yes
  Krojení 125 - 72 - 106
  Rádius 13 m
  System Xpress
  Tip protector Yes

  Xpress 11 je ultra lehké integrované vázání, nastavitelné bez použití nářadí s rozsahem 2,5 - 10 DIN. Xpress vázání jsou o 700 gramů lehčí než tradiční alpské vázání a mají 35% menší dopadu na životní prostředí. Vítěz 2012 ISPO Award Eco odpovědnosti. Xpress vázání poskytují výjimečnou bezpečnost a výkon v ultra lehkém, ekologickém designu.

  ON TRAIL ROCKER:
  Mírný rocker pouze ve špičce lyže. Pro snadnější pivoting a toleranci v obloucích. Jakmile je lyže na hraně, rocker obnoví kontakt se sněhem, takže lyže v oblouku poskytuje kontakt po celé délce hrany.

  ORIGINE France:
  Značka „Garance výroby ve Francii" je udělována nezávislou organizací a zaručuje, že produkt byl vyroben ve Francii, přičemž výrobce musí dodržet dvě podmínky: hlavní části výrobního procesu probíhají ve Francii a zároveň minimálně 50 % výrobních nákladů spadá pod Francii.

  WOOD FIBER CONSTRUCTION:
  Tradiční sendvičová technologie s dřevěným a sklolaminátovým jádrem, jež dodává lyži úžasnou plynulost a reakceschopnost. Absence titanalového plátu značně redukuje váhu lyže. Rovné bočnice zaručují přesný a efektivní přenos lyžařových pohybů.

  XPRESS:
  Tento nový systém je jedním z nejlehčích na trhu, a tak si můžete užívat lyžování a absolutní bezpečí. Xpress vázání se velice snadno montuje a velice rychle nastavuje, a proto je ideální pro půjčovny.

   

   

   

   

   

  • Výrobce: DYNASTAR
  • kód: DACC402
  • nazev: CR 72PRO XPRESS (DACC402)
  • barva : černá / šedá / oranžová
  • kolekce : 2013
  • pohlaví : unisex
 • CR 72PRO XPRESS (DACC402) - all mountain lyže

  CR 72PRO XPRESS (DACC402) - all mountain lyže
Zboží se nachází v kategoriích:
Lyžování » lyže
kolekce » zima 13