RONHILL MAGNETIC LED BUTTON, glow white - LED světlo

• LED světlo MAGNETIC LED BUTTON s 10 lumeny pro lepší viditelnost. Díky magnetu je možné připevnit ho na jakékoli místo kdekoli na oblečení.

MAGNETIC LED BUTTON, glow white
  • Ronhill je britská legendární značka běžeckého textilu a doplňků, kterou založil vynikající běžec Dr Ron Hill  v září 1970.  Značka se zrodila již pět měsíců poté, co se stal prvním Britem, který vyhrál Bostonský maraton v rekordním čase 2:10:30. Jeho jediný cíl byl: vyvíjet a vyrábět běžecké vybavení, která ho udrží na špici běžeckého pelotonu.

Dr Ron získal doktorát v textilní chemii na univerzitě v Manchesteru a toto vzdělání se rozhodl využít při vývoji nového běžeckého vybavení. Začal testovat tehdejší běžecké produkty a poté, co vyhrál Hry Commonwealthu v roce 1970, vyvinul běžecké kraťasy „side-split short“, které se proslavili jako Freedom Short a vestu Mesh Vest – oba produkty ho doprovázely k jeho největším běžeckým vítězstvím na silnici.

Dnes značka Ronhill nabízí velmi kvalitní portfolio běžeckého textilu a sadu promyšlených doplňků, které ocení běžci všech výkonnostních kategorií. Značka Ronhill je hrdá na svého zakladatele a jeho dědictví, které neustále rozvíjí a zdokonaluje. Jeho celoživotní vášeň pro běhání a zlepšování, se odráží na většině produktů, které dnes 50 let od vzniku neustále Ronhill zdokonaluje a vyrábí.