Pro cestovatele / cestovní kufry a tašky

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:

Cestujte pohodlně a s elegancí!

Objevte naše špičkové cestovní tašky a kufry od předních světových značek jako jsou OSPREY, MEATFLY a RAB. Ať už plánujete krátký výlet za dobrodružstvím nebo dlouhou expedici, naše sortiment vám nabízí ideálního společníka na cesty.

OSPREY - značka renomovaná pro svou odolnost, ergonomický design a inovativní funkce, které usnadní každou vaši cestu. Přesvědčte se, že tašky OSPREY jsou synonymem pro komfort a styl.

MEATFLY - nabízí tašky s jedinečným designem, který vás nenechá ztratit se v davu. Vyberte si MEATFLY pro svou jedinečnou kombinaci funkčnosti a trendového vzhledu.

RAB - experti na outdoor, kteří rozumí potřebám každého cestovatele. S taškami a kufry RAB získáte nejen kvalitu, ale i sofistikované detaily pro maximální organizaci vašeho zavazadla.

Nečekejte a vyberte si z naší bohaté nabídky, která uspokojí každého cestovatele. Všechny produkty jsou skladem a připravené k okamžitému odeslání, abyste mohli vyrazit na svou další cestu bez zbytečného odkladu. Navíc, při nákupu nad 999 Kč získáte dopravu zdarma! Vydejte se do světa s kvalitou, na kterou se můžete spolehnout. Vaše dobrodružství začíná na outdoorweb.cz.

FJÄLLRÄVEN HANNAH HUSKY KILPI OSPREY POC SEA TO SUMMIT THE NORTH FACE UNDER ARMOUR