Pro cestovatele / na doklady

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:

Hledáte spolehlivé a bezpečné pouzdro na doklady pro vaše cestovní dobrodružství? Objevte na outdoorweb.cz naši prémiovou selekci pouzder na doklady od předních světových výrobců LIFEVENTURE, PACSAFE a TRU VIRTU. Každá z těchto značek je známá svou kvalitou a inovativními řešeními, které zajistí, že vaše cenné dokumenty a finanční prostředky zůstanou v bezpečí a budou organizované bez ohledu na to, kam vaše cesty vedou.

LIFEVENTURE vám přináší pouzdra s RFID ochranou, aby vaše osobní data zůstala v bezpečí před elektronickými zloději. PACSAFE se zase pyšní špičkovými bezpečnostními prvky jako jsou protiřezné materiály a chytré zamykací systémy. A pro ty, kteří chtějí kombinovat styl s bezpečností, máme od TRU VIRTU elegantní pouzdra vyrobená z odolných materiálů, která ochrání vaše doklady před poškozením i neoprávněným skenováním.

Nenechte nic náhodě a vyberte si pouzdro, které splní vaše požadavky na bezpečnost, organizaci i design. Na outdoorweb.cz objevte pouzdro, které se stane vaším nepostradatelným společníkem na cestách. A nezapomeňte, že u nás máte záruku rychlého doručení a bezpečného nákupu. Váš svět dobrodružství začíná zde!

BOLL DEUTER FJÄLLRÄVEN HANNAH MAMMUT SEA TO SUMMIT