BERN BRENTWOOD ZM WHITE WALLPAPER VISOR - HELMA

 • Helma Bern Brentwood
  Brentwood je se svými 350 g nejlehčí helmou určenou pro akční sporty na trhu. Díky technologii Zip Mold (přímé vstřikování absorbční hmoty do skořepiny helmy) jsme dosáhli nejen ultra nízké hmotnosti helmy, ale také velmi úzkého profilu. Helmy jsou vybavené různými vpínacími úplety (úplet s kšiltem, bez kšiltu, hunter), poutkem na uchycení brýlí (Goggle clip). Lze si vybrat i audio helmu se sluchátky integrovanými v úpletu.

  K helmám Bern lze přikoupit náhradní zimní úplety v různých barevných variantách. Tyto úplety jdou použít i do letních helem Bern, které jsou pak díky nim použitelné na zimní sporty.

  Zip Mold

  Technologie přímého vstřikování absorpční hmoty do polykarbonátové skořepiny helmy. Helmy Bern vyráběné pomocí revoluční Zip Mold technologie jsou určeny pro sportovní aktivity jako je jízda na kole či inline bruslích, skateboarding, snowboarding a lyžování. Helmy se vyznačují velmi nízkou hmotností a úzkým profilem při vysoké míře ochrany hlavy.
  Splňují normu EN 1078 (Přilby pro cyklisty a pro uživatele skateboardů a kolečkových bruslí), CPSC a ASTM2040.

  Helma je vhodná na:

  * Snowboarding
  * Freeskiing
  * Lyžování
  * A řadu dalších zimních sportů...
  * Po odepnutí zimní vložky lze helmu používat i na letní sporty (skate, BMX, in-line, kolo, ...)

  Víte, že pojišťovny přispívají na nákup sportovních ochranných pomůcek (helmy, chrániče, sjezdové brýle) částkou až 1500 Kč? Stačí vyplnit formulář, připojit doklad o nákupu a odnést ho na pobočku Vaší pojišťovny.

  • Výrobce: BERN
  • kód: P372349
  • nazev: BRENTWOOD ZM WHITE WALLPAPER VISOR
  • barva : bílá
  • kolekce : 2008
  • pohlaví : pánské
Zboží se nachází v kategoriích:
Snowboard » helmy » pánské