ROSSIGNOL Angus Magtek REDWC06 snowboard testovací model

 • 6 045 Kč
 • 10 990 Kč
 • Vyprodáno
 • Garance výměny dárků
  PRODLOUŽENÁ LHŮTA PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 13. 1. 2017
  Podmínky pro využití prodloužené doby pro vrácení zboží:

  Zboží nesmí být jakkoliv poškozeno. Zboží musí být nepoužité a v kompletním stavu balení.

  Tato akce se vztahuje na zboží zakoupené v termínu od 29. 11. do 24. 12. 2016., které lze vrátit až do 13. 1. 2017.

 • Bohužel toto zboží je vyprodané.
  Můžete si ale vybrat nějaké podobné.

  Hlídat dostupnost produktu

 • Výrobce: ROSSIGNOL
 • kód: Angus Magtek REDWC06
 • barva : černá
 • kolekce : 2014
 • pohlaví : pánské

ROSSIGNOLL Angus Magtek - snowboard

Svěží prémiové střih Rossi snowboard inovací. Tento dvojí, all-mountain freestyle snowboard nabízí lákavou směs MagTek, BC Roller, a RadCut technologií, které zaručují velký výkon a hravost, hladkost v jakémkoliv terénu. AmpTek je pro každého! - AmpTek usnadňuje snowboarding a dělá ho zábavnějším

ROSSIGNOLL Angus Magtek Je snowboard pro freeride výkon nové generace.
AMPTEK ALL MOUNTAIN - Spojení rocker průhybu s camber průhybem mezi chodidly poskytuje ohromnou pohyblivost a hravost spolu se stabilitou. Výběrem snowboardu s AmpTek Allmountain si okamžitě užijete zábavu, 60% Rocker a 40% Camber: - Více kontroly - Více stability - Účinnější tlak na hranu - Plynulé doskoky - Svižný v prašanu - Měkčí konce / Tvrdší střed  
Na nejnovější verzi Magne-Traction 5S jsme vzali verzi 7S, ze které jsme odstranili 2 vlny umístěné na vnější straně noh a zachovali jsme 3 střední vlny. To poskytuje desce velmi tolerantní hladký skluz, perfektní držení na hranách, když je to nejvíc potřeba.
ROLLER BC - Plocha skluznice u hran je mírně přizvednutá. Jádro boardu je podél celé hrany přizvednuté 2° sklonem, hrana je 1 mm od povrchu. Deska s touto technologií poskytuje plynulé přehraňování, velmi jednoduché ovládání a nadnášení v prašanu.
RADCUT - TURN TECHNOLOGY Zkrácené tradiční vykrojení pod vázáním přechází před konci do obráceného vykrojení a poskytuje tak hravé ovládání v obloucích a progresivní přehraňování.
TWIN ALL MOUNTAIN - Symetrická pružnost - Tvrdá pod vázáním kvůli energii a gripu - Tvrdý střed pro stabilitu ve vysoké rychlosti
.
CARBON - Kombinace vysoké pružnosti se sílou v tahu, nízkou hmotností a nízkou tepelnou roztažností dodává karbonovým vláknům perfektní výbušnost.
ARAMID (A.K.A. Kevlar®) - Aramid patří mezi nylony, obvykle se používá na výrobu neprůstřelných vest. Je to dokonalý dvojník karbonových nebo basaltových vláken a systematicky se používá ve spojení s těmito vlákny pro jeho výbornou schopnost absorbovat nárazy.
GLASS FIBER - Má větší roztažnost před přetrhnutím než uhlík a je k dispozici v různých hmotnostech. Skleněnými vlákny přizpůsobujeme pružnost a torzní pevnost, čímž se stabilizují mechanické vlastnosti dřevěných jader na dlouhou dobu.
MAGTEK - Jedinečný tvar hrany se setkal s jedinečným průhybem. Rossignol Vám nabízí to nejlepší z obou oblastí: cenami oceněný Magne-Traction s cenami oceněným AmpTek průhybem. Lepší držení na hraně, lepší ovládání, větší výkon pro kohokoliv, kdekoliv, kdykoliv. Říkáme tomu MAGTEK.
S-TIPS - Uhlíková vlákna vedou středem desky a na koncích se rozchází směrem k hranám. Dodávají desce výbušnost, podporují hravost a ovládáníschopnost desky. Aramidová vlákna přechází uprostřed skluznice a zlepšují tlumení vibrací.
Zboží se nachází v kategoriích:
Snowboard » snowboardy
Snowboard » výhodné komplety
kolekce » zima 14