ROSSIGNOL RECWC09 08131503 KRYPTO MAGTEK - snowboard

 • KRYPTO MAGTEK je velice snadná all-mountain deska, která zvyšuje každý styl a stav mysli.

  AmpTek All-Mountain tvar kombinuje tradiční camber mezi inserty a vzadu a na šipici je rocker pro větší stabilitu a univerzálnost při plutí terénem.

  Magne-Traction 7M poskytuje nepřetržitý tip-to-tail kontakt s hranou a přilnavost ve všech podmínkách v kombinaci se skleněným vláknem / Twinwood konstrukci, zjistíte, že snowboard miluje jízdu na plný plyn a zvyšuje kontrolu ve špatných podmínkách.

  KRYPTO MAGTEK se chová podobně jako Xav pro model, ale s mnohem příjemnějším a měkčím flexem.

  Tohoto vítěze „Gear of the Year" snowboardového magazínu Outside můžete vzít v kterýkoliv den do jakýchkoliv podmínek.

  Program ALL MOUNTAIN
  Tvar Directional Twin
  Jádro TwinWood3
  Hustota skluznice Sintered 7500
  Rozsah Intermediate to Advanced
  Flexe 8/10
  Tips Progressive Radius 770
  Waist 252mm to 261mm
  Sidecut Magne-Traction 7M, 8.1 to 10.4m
  Rocker camber AmpTek All-Mountain

  Spojení rocker průhybu s camber průhybem mezi chodidly poskytuje ohromnou pohyblivost a hravost spolu se stabilitou. Amptek je patentovaná technologie ve třech verzích, které se liší od sebe výškou a délkou rockeru nebo camberu tak, aby vyhovovaly všem stylům ježdění. Výběrem nervóznější desky s AmpTek Allmountain si okamžitě užijete zábavu, 60% Rocker a 40% Camber: - Více kontroly - Více stability - Účinnější tlak na hranu - Plynulé doskoky - Svižný v prašanu - Měkčí konce / Tvrdší střed Nezapomeňte: - AmpTek je pro každého! - AmpTek usnadňuje snowboarding a dělá ho zábavnějším! - Všechny 3 verze jsou navržené tak, aby vyhovovaly každému terénu a všem podmínkám! - Všechny 3 verze byly kritikou vychválené a oceněné různými cenami.

   

   

   

  ABS

  Použitý v bočnicích všech našich boardů nebo v jádře. Materiál ABS je pevný a odolný, prodlužuje životnost tím, že chrání jádro před vlhkostí.

  SUPER DIRECTIONAL

  - Pružnost totálně přizpůsobená na řízení v jednom směru - Extrémně tvrdý konec desky pro maximální kontrolu - Tvrdý střed kvůli stabilitě ve vysokých rychlostech - Středně tvrdá špička desky kvůli plynulým obloukům.

  GLASS FIBER

  Má větší roztažnost před přetrhnutím než uhlík a je k dispozici v různých hmotnostech. Skleněnými vlákny přizpůsobujeme pružnost a torzní pevnost, čímž se stabilizují mechanické vlastnosti dřevěných jader na dlouhou dobu.

  MAGNE-TRACTION 7M

  7M je počáteční verze Magne-Traction technologie a je vybavená sedmi hlubokými vlnami podél hran. Magne-Traction maximalizuje tlak na hrany mezi vázáním a přináší této „mrtvé zóne" živost, což zlepšuje ovládání a stabilitu i v těch nejnáročnějších podmínkách.

  TWINWOOD 3

  Tvrdé (bříza) a měkké dřevo (topol) zalaminované skleněným vláknem do jednoho celku poskytuje unikátní směs odolnosti, příliš se nerozkolísá, lépe tlumí a je energičtější. Březové dřevo je o 40 % hustější než topol a poskytuje fantastickou výbušnost a stabilitu.

  • Výrobce: ROSSIGNOL
  • kód: RECWC09
  • nazev: RECWC09 08131503 KRYPTO MAGTEK
  • barva : černá / žlutá
  • kolekce : 2013
  • pohlaví : pánské
 • RECWC09 08131503 KRYPTO MAGTEK - snowboard

  RECWC09 08131503 KRYPTO MAGTEK - snowboard
  RECWC09 08131503 KRYPTO MAGTEK - snowboard
Zboží se nachází v kategoriích:
Snowboard » snowboardy
kolekce » zima 13