ROSSIGNOL RECWC09 08131503 KRYPTO MAGTEK - snowboard

 • 7 493 Kč
 • 9 990 Kč
 • Vyprodáno
 • Garance výměny dárků
  PRODLOUŽENÁ LHŮTA PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 13. 1. 2017
  Podmínky pro využití prodloužené doby pro vrácení zboží:

  Zboží nesmí být jakkoliv poškozeno. Zboží musí být nepoužité a v kompletním stavu balení.

  Tato akce se vztahuje na zboží zakoupené v termínu od 29. 11. do 24. 12. 2016., které lze vrátit až do 13. 1. 2017.

 • Bohužel toto zboží je vyprodané.
  Můžete si ale vybrat nějaké podobné.

  Hlídat dostupnost produktu

 • Výrobce: ROSSIGNOL
 • kód: RECWC09 08131503 KRYPTO MAGTEK
 • barva : černá / žlutá
 • kolekce : 2013
 • pohlaví : pánské

KRYPTO MAGTEK je velice snadná all-mountain deska, která zvyšuje každý styl a stav mysli.

AmpTek All-Mountain tvar kombinuje tradiční camber mezi inserty a vzadu a na šipici je rocker pro větší stabilitu a univerzálnost při plutí terénem.

Magne-Traction 7M poskytuje nepřetržitý tip-to-tail kontakt s hranou a přilnavost ve všech podmínkách v kombinaci se skleněným vláknem / Twinwood konstrukci, zjistíte, že snowboard miluje jízdu na plný plyn a zvyšuje kontrolu ve špatných podmínkách.

KRYPTO MAGTEK se chová podobně jako Xav pro model, ale s mnohem příjemnějším a měkčím flexem.

Tohoto vítěze „Gear of the Year" snowboardového magazínu Outside můžete vzít v kterýkoliv den do jakýchkoliv podmínek.

Program ALL MOUNTAIN
Tvar Directional Twin
Jádro TwinWood3
Hustota skluznice Sintered 7500
Rozsah Intermediate to Advanced
Flexe 8/10
Tips Progressive Radius 770
Waist 252mm to 261mm
Sidecut Magne-Traction 7M, 8.1 to 10.4m
Rocker camber AmpTek All-Mountain

Spojení rocker průhybu s camber průhybem mezi chodidly poskytuje ohromnou pohyblivost a hravost spolu se stabilitou. Amptek je patentovaná technologie ve třech verzích, které se liší od sebe výškou a délkou rockeru nebo camberu tak, aby vyhovovaly všem stylům ježdění. Výběrem nervóznější desky s AmpTek Allmountain si okamžitě užijete zábavu, 60% Rocker a 40% Camber: - Více kontroly - Více stability - Účinnější tlak na hranu - Plynulé doskoky - Svižný v prašanu - Měkčí konce / Tvrdší střed Nezapomeňte: - AmpTek je pro každého! - AmpTek usnadňuje snowboarding a dělá ho zábavnějším! - Všechny 3 verze jsou navržené tak, aby vyhovovaly každému terénu a všem podmínkám! - Všechny 3 verze byly kritikou vychválené a oceněné různými cenami.

 

 

 

ABS

Použitý v bočnicích všech našich boardů nebo v jádře. Materiál ABS je pevný a odolný, prodlužuje životnost tím, že chrání jádro před vlhkostí.

SUPER DIRECTIONAL

- Pružnost totálně přizpůsobená na řízení v jednom směru - Extrémně tvrdý konec desky pro maximální kontrolu - Tvrdý střed kvůli stabilitě ve vysokých rychlostech - Středně tvrdá špička desky kvůli plynulým obloukům.

GLASS FIBER

Má větší roztažnost před přetrhnutím než uhlík a je k dispozici v různých hmotnostech. Skleněnými vlákny přizpůsobujeme pružnost a torzní pevnost, čímž se stabilizují mechanické vlastnosti dřevěných jader na dlouhou dobu.

MAGNE-TRACTION 7M

7M je počáteční verze Magne-Traction technologie a je vybavená sedmi hlubokými vlnami podél hran. Magne-Traction maximalizuje tlak na hrany mezi vázáním a přináší této „mrtvé zóne" živost, což zlepšuje ovládání a stabilitu i v těch nejnáročnějších podmínkách.

TWINWOOD 3

Tvrdé (bříza) a měkké dřevo (topol) zalaminované skleněným vláknem do jednoho celku poskytuje unikátní směs odolnosti, příliš se nerozkolísá, lépe tlumí a je energičtější. Březové dřevo je o 40 % hustější než topol a poskytuje fantastickou výbušnost a stabilitu.

Zboží se nachází v kategoriích:
Snowboard » snowboardy
kolekce » zima 13