horolezecké vybavení / postroje a úvazky / úvazky celotělové

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:

Ať už plánujete výstup na skalní masív nebo trénink v lezecké hale, správný horolezecký postroj a úvazek jsou základem vašeho bezpečí. Na outdoorweb.cz rozumíme důležitosti kvalitního vybavení, a proto pro vás máme připravené produkty od předních světových značek MAMMUT, CAMP a ROCK EMPIRE.

MAMMUT – Synonymum pro kvalitu a inovaci v horolezeckém světě. Vyberte si postroj, který je synonymem pro komfort, bezpečnost a svobodu pohybu.

CAMP – Lezecké úvazky od CAMP jsou proslulé svou lehkostí a funkčností. Ideální pro sportovní lezce, kteří hledají optimální rovnováhu mezi výkonem a komfortem.

ROCK EMPIRE – Česká značka zárukou precizního zpracování a vynikající ceny. ROCK EMPIRE nabízí široký sortiment vybavení pro začátečníky i pokročilé horolezce.

Každý lezecký postroj a úvazek u nás prochází pečlivým výběrem, aby splňoval ty nejvyšší standardy bezpečnosti a pohodlí. Navštivte naši stránku a vybavte se na příští výzvu s eshopem, který rozumí vaší vášni pro horolezectví. Outdoorweb.cz – vaše záruka kvality a spolehlivosti.