Polévky

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:

Jste nadšeným turistou, milovníkem outdoorových dobrodružství a toužíte po kvalitní a chutné stravě, která vás na vašich cestách bude spolehlivě zásobovat energií? Pak právě pro vás máme v eshopu outdoorweb.cz skvělou zprávu! Nabízíme široký sortiment turistické stravy od nejlepších značek na trhu - LYOFOOD, TREK´N EAT, ADVENTURE MENU a FORESTIA.

Každé sáčkové jídlo je pečlivě připraveno, aby splnilo vysoké nároky na nutriční hodnoty, lehkost a snadnou přípravu. S naší nabídkou se můžete těšit na rychlé, jednoduché a přitom lahodné pokrmy, které vás nabijí energií a umožní vám užívat si každý den plnými doušky, ať už jste kdekoliv.

Nenechte svůj žaludek trpět nudou a dopřejte si kulinářské zážitky i v divočině. Naše turistická strava je vybírána s ohledem na rozmanitost chutí a dietních preferencí, takže si zde vybere opravdu každý bez ohledu na to, zda hledáte vegetariánské, bezlepkové nebo masové pokrmy.

Na eshopu outdoorweb.cz si vyberte si z pestré nabídky turistických jídel, která dodají vaší další expedici novou chuť! Ať už se jedná o hlavní chod, snídani, polévku, ovoce, zeleninu či nápoj.