DEVOLD Polar - dětská bunda

 • DEVOLD Polar - dětská bunda

  Dětská termo bunda DEVOLD z kolekce Podzim 2015.

  Bunda polar je určena pro veškeré aktivity v zimním období, které Vašim dětem nesmí uniknout!

  Extra teplá a prodyšná termobunda, ve které bude vaše dítě v naprostém pohodlí.  Dětská bunda, která má vysokou termoregulační schopnost a úpravu, která udržuje teplo za každých okolností.

  Termoregulační bunda je střední hřejivou vrstvou. Funkce Thermo Cool navržena tak, aby poskytovala dokonalou prodyšnost. 

  Dopřejte Vašim dětem komfort a volnost pohybu s bundou od DEVOLDu!

  Materiál: 70% merino vlna 30% Thermo Cool

  • Parametry produktu
  • Výrobce: DEVOLD
  • kód: 179-491-204
  • barva : růžová
  • kolekce : 2020 jaro
  • pohlaví : unisex

 • Kvalitní, dlouhotrvající oděvy již od roku 1853. Slavní polární badatelé jako Ellsworth, Amundsen a Nansen vybrali pro své expedice pletené svetry, čepice, ponožky a spodní prádlo Devold. Stejné modely, které pomohly členům těchto expedic přežít to nejdrsnější klima na světě, se dodnes stále vyrábí! Vysoce kvalitní přírodní ovčí vlna stále je základní materiál používaný v oděvech Devold.

  Příznivci outdooru volí Devold, protože je zároveň jak funkční, tak komfortní i při dlouhodobém nošení.

  Funkční prádlo Devold obstojí po léta užívání a nikdy nevyjde z módy!

  Podrobte Devold přírodnímu testu a již nikdy se nebudete chtít spokojit s ničím jiným než s kvalitou oblečení firmy Devold.

  Termo prádlo DEVOLD je perfektní pro outdoorové sporty, především za nižších teplot. Má unikátní dvouvrstvou konstrukci. Dvě pleteniny jsou k sobě bodově spojeny a každá má rozdílné vlastnosti. Vnitřní vrstvu tvoří vlákno Dupont Thermolite, které je velice jemné a výborně odvádí vlhkost od těla. Vnější vrstva je vyrobena z jemné merino vlny Total Easy Care, která izoluje před chladem a absorbuje vlhkost z vnitřní vrstvy do vnější, kde se odpaří. Proto je zaručen stálý pocit sucha a tepla během těch nejnáročnějších aktivit.

Zboží se nachází v kategoriích:
Turistika » termoprádlo » funkční mikiny » dětské

Naposledy navštívené