DEVOLD Breeze Junior T-Shirt Bluebell - dětské termo tričko

 • 999 Kč
 • 1 249 Kč
 • expedice do 3 dnů
 • Devold® Breeze pro chlapce a dívky ze 100% prvotřídní vlny Merino. Vlněný top s krátkým rukávem, když potřebujete měkký, pružný a velmi lehký oděv, který lze nosit po celý rok.

  Naše nejkvalitnější provedení, které je mimořádně měkké a zaručeně neškrábe na kůži. Termoregulační vlna Merino s vynikajícím odvodem vlhkosti má v horkém počasí chladivý účinek a při poklesu teploty hřeje na kůži. Vlna zajišťuje zdravé mikroklima pro pokožku, udržuje bakterie, takže vlněné oděvy nezadržují pachy.

  Devold® Breeze pro chlapce a dívky lze nosit jako samostatný oděv nebo společně s několika dalšími vrstvami. Je navržen pro všechna roční období a pro různé úrovně aktivity.

  Specifikace:

  Hmotnost: 150 g/m2
  Vnitřní materiál: 100% vlna (Merino)
  Vlákno: super jemné 17,5 mikronů

  • Parametry produktu
  • Výrobce: DEVOLD
  • kód: GO-180-214-A-222A
  • barva : modrá

 • Kvalitní, dlouhotrvající oděvy již od roku 1853. Slavní polární badatelé jako Ellsworth, Amundsen a Nansen vybrali pro své expedice pletené svetry, čepice, ponožky a spodní prádlo Devold. Stejné modely, které pomohly členům těchto expedic přežít to nejdrsnější klima na světě, se dodnes stále vyrábí! Vysoce kvalitní přírodní ovčí vlna stále je základní materiál používaný v oděvech Devold.

  Příznivci outdooru volí Devold, protože je zároveň jak funkční, tak komfortní i při dlouhodobém nošení.

  Funkční prádlo Devold obstojí po léta užívání a nikdy nevyjde z módy!

  Podrobte Devold přírodnímu testu a již nikdy se nebudete chtít spokojit s ničím jiným než s kvalitou oblečení firmy Devold.

  Termo prádlo DEVOLD je perfektní pro outdoorové sporty, především za nižších teplot. Má unikátní dvouvrstvou konstrukci. Dvě pleteniny jsou k sobě bodově spojeny a každá má rozdílné vlastnosti. Vnitřní vrstvu tvoří vlákno Dupont Thermolite, které je velice jemné a výborně odvádí vlhkost od těla. Vnější vrstva je vyrobena z jemné merino vlny Total Easy Care, která izoluje před chladem a absorbuje vlhkost z vnitřní vrstvy do vnější, kde se odpaří. Proto je zaručen stálý pocit sucha a tepla během těch nejnáročnějších aktivit.

 • děti

  věk 2 4 6 8 10 12 14 16
  výška cm 92 104 116 128 140 152 164 176

  kojenci

  věk 2 měs 4 měs 6 měs 9 měs 1 rok 1,5 rok 2 roky 3 roky
  výška cm 56 62 68 74 80 86 92 98
Zboží se nachází v kategoriích:
Turistika » termoprádlo » funkční trika » dětské

Naposledy navštívené