SUGOI

SUGOI

Slovo Sugoi je japonský výraz pro „úžasné“. Již 20 let  Sugoi Performance Apparel se sídlem ve Vancouveru pilně pracuje na tom, aby jejich produkty, lidé a organizace dostála svého jména. Sugoi produkty, začínající ve skromných sklepních prostorách, jsou dnes celosvětově používány cyklisty, běžci, triatlonisty a fitness nadšenci, vyžadujícími to nejlepší vybavení.

Rozvoj značky Sugoi byl silně formován jeho Vancouverským sídlem; místem, kde trasy, hory a počasí činí ze sportu nedílnou součást životního stylu 365 dní v roce. Ať již to byla horská cyklistika nebo yoga, Vancouver stál na špici mnoha sportovních trendů a to pomohlo značce Sugoi stát se uznávaným vůdcem na trhu v oblasti technického oblečení.

Za dobu svého téměř 20-ti letého působení, si značka Sugoi ustanovila několik základních hodnot, které přetrvávají do dnešního dne: Silné cítění pro vzhled, barvy a módu, Výjimečnou dámskou kolekci Spolehlivost a trvanlivost materiálu, Inovace v designu a funkčnosti materiálu promyšlená a funkční propracovanost detailů

V současné době je Sugoi oficiální dodavatel pro soutěž Ironman v Severní Americe a sponzoruje několik elitních cyklistických týmů. Zároveň je Sugoi účasten většiny hlavních světových maratónů včetně těch v NYC, Londýně, Chicagu, Berlíně či Bostonu.