TEVA

TEVA

V roce 1984 mladý průvodce na řece Grand Canyon způsobil revoluci v obuvnickém průmyslu, když stvořil první sportovní sandály na světě. Tato myšlenka brzy zplodila značku a nové dobrodružství Teva ® bylo na světě.

Je to už 25 let, od prvního kroku z Grand Canyonu, a každý okamžik se v Teva ®  tvrdě pracuje na vývoji produktů, které umožňují a podporují vaše dobrodružství. Samozřejmě, vzhledem k našemu dědictví, máme posedlost vodou, a naše vášeň spočívá v identifikaci a rozšíření oblastí, ve kterých je možné provádě vodní dobrodružství. Pro nás, voda představuje paradox. Je zdrojem celoroční zábavy, ale zároveň představuje celoroční problém. Každý, kdo někdy uklouzl na kousku ledu, nebo byl nucen vypořádat se s mokrými ponožkami může potvrdit ténto paradox.

V podstatě má Teva ® dva základní úkoly: Pomáhat při zábavě a chránit. Hrajeme si ve vodě, ale také zajištujeme ochranu před ní. Naším úkolem je řídit tuto křehkou rovnováhu, takže můžete jít ven v našich botách bez obav. Vyzbrojeni čtvrt stoletím znalostí a technologií, věnujeme se vývoji produktů, které nastolí rovnováhu a dodají co nejvíce vašim dobrodružstvím.