UAX

UAX

O SPOLEČNOSTI
Společnost Uax® se již od roku 1997 stala předním výrobcem designového oblečení pro volný čas. Prezentují se heslem: "Nejsme a nechceme být hlavní proud - mainstream. Chceme oslovit takové lidi, kteří si uvědomují svou jedinečnost a přitom mají rádi srandu." Za více než 10 let na trhu v ČR i v Evropě má uax® stále více příznivců ve všech věkových kategoriích. Nejsme jen výrobci oblečení a doplňků, jsme hlavně životní styl, kultura, sport a moderní filozofie. Máme rádi humor a dobrý pocit ze smysluplného života. Většina výroby je produkována přímo v ČR, vážíme si toho a snažíme se pozitivně spoluutvářet okolní život ve všech ohledech.

VÝROBA & KVALITA
Výroba našich produktů je převážně ruční. V jedinečném procesu výroby je minimální podíl strojů – jsme manufaktura. Ručním tiskem na látku je zajištěna mimořádná stálost našich potisků. Během celého procesu je každý výrobek několikrát kontrolován vyškoleným personálem. Za léta praxe je pověst kvality uax® výrobků již legendou.

Sanforizace - málokdo ví, že bavlna u našich výrobků je sanforizovaná. Jedná se o speciální proces, který zajišťuje udržení perfektních užitných vlastností - zvláště srážlivosti. Díky procesu sanforizace uax® garantuje srážlivost pod 4%, což kvalitativně překračuje běžnou evropskou normu.