• 1 199 Kč
  • skladem
    nejpozději 04. 04. u Vás
  • Pohodlné dámské 3/4 kalhoty Core Capri jsou vyrobeny z luxusní, pružné a měkké tkaniny Powerlite, která dodává podporu těm správným partiím a zároveň je prodyšná a skvěle odvádí vlhkost. Budete se v nich proto cítit skvěle, ať už se vrhnete do jakékoliv aktivity.

Díky strečovému materiálu a přiléhavému střihu vás totiž tyto kalhoty nebudou omezovat v pohybu. A pokud si je oblíbíte například na běhání, určitě oceníte kapsičku důmyslně skrytou v pase, kam si můžete schovat třeba klíče nebo drobné mince. Uvnitř navíc najdete ještě jednu kapsu.

Hmotnost: 163 g

Objednejte si RONHILL legíny dámské, dnes se slevou15% a dopravou zdarma.

W CORE CAPRI, black/bright white
  • Ronhill je britská legendární značka běžeckého textilu a doplňků, kterou založil vynikající běžec Dr Ron Hill  v září 1970.  Značka se zrodila již pět měsíců poté, co se stal prvním Britem, který vyhrál Bostonský maraton v rekordním čase 2:10:30. Jeho jediný cíl byl: vyvíjet a vyrábět běžecké vybavení, která ho udrží na špici běžeckého pelotonu.

Dr Ron získal doktorát v textilní chemii na univerzitě v Manchesteru a toto vzdělání se rozhodl využít při vývoji nového běžeckého vybavení. Začal testovat tehdejší běžecké produkty a poté, co vyhrál Hry Commonwealthu v roce 1970, vyvinul běžecké kraťasy „side-split short“, které se proslavili jako Freedom Short a vestu Mesh Vest – oba produkty ho doprovázely k jeho největším běžeckým vítězstvím na silnici.

Dnes značka Ronhill nabízí velmi kvalitní portfolio běžeckého textilu a sadu promyšlených doplňků, které ocení běžci všech výkonnostních kategorií. Značka Ronhill je hrdá na svého zakladatele a jeho dědictví, které neustále rozvíjí a zdokonaluje. Jeho celoživotní vášeň pro běhání a zlepšování, se odráží na většině produktů, které dnes 50 let od vzniku neustále Ronhill zdokonaluje a vyrábí.