OPINEL VRN N°08 Carbon ( 000739 display ) - Kapesní nůž

 • Vyrobeno s vysoce kvalitní dřevěnou rukojetí a úžasnou ocelovou čepelí, tento nůž projde jako vánek přes jakoukoliv věc, kterou potřebujete uříznout. Carbon Čepel N8 zavírací nůž má elegantní vzhled, a má ideální velikost pro vložení do tašky, kapsy, nebo jen do batohu kde bude čekat na použití.

  OPINEL č.8 je nejprodávanějším a univerzální velikost ve stále rostoucí kolekci  OPINEL skládacích nožů. navržený pro outdoorové nadšence a je také populární mezi myslivci a rybáři. 

  Délka čepele: 85 mm
  Délka Uzavřeno: 109 mm
  Délka Otevřeno: 190 mm
  Rukojeť: bukové dřevo, přírodní
  Váha: 42,7 gramů

  • Parametry produktu
  • Výrobce: OPINEL
  • kód: 113080

 • Legendární francouzské vinařské nože Opinel. Široký sortiment krásných nožů s dřevěnou rukojetí. Zavírací, kuchyňské, příborové i pro děti. Jednoduše klasika. Skladem, doprava zdarma od 999 Kč. 

  V roce 1890 Joseph Opinel navrhl svůj první kapesní nůž v Savoie (Francouzské Alpy), vytvořil nástroj, který byl stejně robustní a funkční jako jednoduchý a krásný. Ten samý kapesní nůž je dnes ikonickým designovým objektem: okamžitě rozpoznatelný, bezprostředně užitečný a oblíbený generacemi. Nože a nástroje, které byly navrženy tak, aby obstály v zkoušce času, jsou vyrobeny s původním odhodláním společnosti Opinel k řemeslnému zpracování a kvalitě.

Zboží se nachází v kategoriích:
camping » nože
kolekce » jaro 17

Naposledy navštívené