KYTE

Osprey KYTE

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:
Značka (1)
objem
38 L68 L
velikost
pohlaví

Série dámských batohů Kyte z dílny OSPREY patří k nejoblíbenějším batohům na českém trhu. Zaujme hlavně výkon a velice přijatelná cena.

Batoh Kyte je určen pro jednodenní ale i náročné několikadenní treky a výlety. Přístup k vybavení je snadný díky bočnímu zipu na boční straně batohu, pomocí kterého se snadno dostanete do hlavní přihrádky. Kyte je také vybaven horním víkem s uzávěrem se šňůrkou. Nechybí ani spodní prostor pro spací pytel. Tento prostor lze oddělit či spojit s hlavní přihrádkou.

Zádový systém batohu Kyte byl navržen pro maximální pohodlí a stabilitu. Doplněn je masivním bederním pásem. Díky tomu budete moci v batohu pohodlně přenášet i těžkou zátěž. Nastavitelná konstrukce pak umožňuje snadno přizpůsobit výšku zádové části panelu.

Batohy Kyte jsou vybaveny řadou míst pro uložení potřebných věcí včetně kapes na láhev zesílených nylonem. Nechybí kapsy na zip na bederním pásu, velká kapsa na přední straně, kapsička na víku či kapsička na klíče.

Mezi další nezbytnou výbavu patří odnímatelná pláštěnka, Osprey Stow-on-the-Go úchyt na trekingové hole, kompresní popruhy, popruhy pro spací podložku, příchytky pro sněžnice a několik utahovacích smyček.

Dámským ekvivalentem batohů Kyte je řada Kestrel!