Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme enormní zatížení našich přepravců, prosím omluvte případné drobné zpoždění vašich zásilek
XENA

Osprey XENA

Série Xena představuje největší dámské turistické batohy značky Osprey. Tyto batohy jsou určeny uživatelům, kteří to s vícedenní turistikou myslí opravdu vážně.

Xena je opravdovým pracantem v kategorii turistických a cestovních batohů. Batoh byl zkonstruován tak, aby zorganizoval a nesl vaše zařízení v nejvzdálenějších oblastech světa. Dvojité postranní zipy a spodní základna poskytují několik přístupových bodů k vašemu vybavení.

Batoh s přehledem unese náklad o hmotnosti 25+ kg. Aby bylo toto zatížení zvládnutelné byly investovány všechny zkušenosti vývojářů Osprey z předchozích let. Díky tomu mohl vzniknout zádový systém, který si poradí i s extrémním zatížením. Přizpůsobitelný Bioform™ CM bederní pas podporuje a distribuuje hmotnost rovnoměrným a pohodlným způsobem, zatímco nastavitelná sada trupu BioForm™ s tkaninou NeoSpacer™ mesh a AirScape ™ poskytují ventilaci i komfort.

Pánským ekvivalentem batohů Xena je série Xenith.

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:
Značka
velikost