ZIPP AM HB SL-70ERGO 44 C-C MTBK A2
řídítka silniční
Musíte vybrat barvu Vyberte variantu
AM HB SL-70ERGO 44 C-C MTBK A2
AM HB SL-70ERGO 44 C-C MTBK A2
Detailní popis
Specifikace
Výrobce
Krátký dosah 70 mm poskytuje skvělou kontrolu nad řízením a variabilní poloměr dropu umožňuje pohodlnější úchop a lepší přístup k brzdovým pákám. Díky 3° zpětnému sklonu jsou zápěstí ve správné poloze i při dlouhých vyjížďkách. Stylový matný povrch a elegantní skryté vedení lanek dotváří prémiový vzhled těchto karbonových řídítek.
  1. Plochý tvar pro pohodlí při dlouhých vyjížďkách.
  2. Krátký dosah 70 mm pro lepší kontrolu nad řízením.
  • Lehký jednosměrný karbon
  • Krátký dosah 70 mm
  • Drop 128 mm
  • Variabilní poloměr pro pohodlný úchop
  • Zpětný sklon 3° pro komfort zápěstí
  • Úhel rampy 10°
  • Outsweep 4°
  • Skryté vedení lanek
  • Matný povrch se stealth nálepkami
  • Doživotní záruka
Specifikace:
Materiál: Jednosměrný karbon
Dosah: 70 mm
Drop: 128 mm
Šířka: 44 cm
Kompatibilita s klipem: Ne
Průměr klipu: 31,8 mm