TREK Alex MD35/MST-148A 29 32H 148mm Black
W5251120
Zadní kolo
Expedice do týdne Doprava nejdříve 25. 5. u Vás
Musíte vybrat barvu Vyberte variantu
Alex MD35/MST-148A 29 32H 148mm Black
Detailní popis
Specifikace
Výrobce
Když přijde čas na obnovu vašeho spolehlivého kola, originální náhradní díly Trek vám pomohou.
  • Originální náhradní 29palcová kola Alex MD35 Boost
  • 15 x 110 mm přední, 148 x 12 mm zadní, 6šroubový kotouč a ořech Shimano
  • Ráfek Alex MD35 je dvoustěnný s kolíkovým spojem a kompatibilní s vybranými kotouči
  • Nezahrnuje rychloupínák, odrazku, pásek na ráfek, ventilek ani návod k obsluze
VelikostFront, Not applicableRear, Shimano HG 8/9/10-speedRear, Shimano Micro Spline 12-speed
FT/RR/PRPřední částZadníZadní
Průměr29"29"29"
Cassette compatibilityNevztahuje seShimano HG 8/9/10 rychlostíShimano Micro Spline, 12 rychlostí
Náboj OLD110 mm148 mm148 mm