SEA TO SUMMIT COMFORT LIGHT INSUL MAT L - karimatka nafukovací

 • Vývojáři v Sea to Summit se rozhodli navrhnout karimatku, která bude lepší než všechny ostatní karimatky, které jsou běžně k dispozici. "Lepší" je samozřejmě velmi vysoká ambice. Když však zvládli nejlehčí nebo nejkompaktnější karimatku, nebyl problém tyto parametry spojit a mohla tak vzniknout špičková karimatka Comfort Plus Insulated, která vám zajistí spánek pohodlnější než doma v posteli.

  Multifunkční ventil integruje nafukovací port s jednocestným ventilem, který zabraňuje ztrátě vzduchu před tím, než ho utěsníte. Vypouštěcí otvor rychlého vypouštění vzduchu a tlačítko pro jemné ladění pro pohodlné nastavení.

  Rozdíl mezi touto karimatkou Comfort Light Insul a karimatkou Comfort Plus Insul je v tom, že tato karimatka je v oblasti hlavy a nohou navržena v jednovrstvé konstrukce, jelikož v těchto oblastech, na rozdíl od trupu, není tolik namáhaná a tudíž potřená.

  Hmotnost: 755 g
  Rozměry: 201 x 64 cm
  Rozměry obalu: 11 x 26 cm
  Materiál: 40D rip-stop nylonová tkanina
  Izolace: 100% polyester
  Tloušťka: 6,3 cm

  Technologie Air Sprung Cells ™
  Každá buňka se deformuje nezávisle na matraci, odpovídá tvaru vašeho těla. Díky těmto vlastnostem je karimatka měkčí a pohodlnější a dochází k většímu kontaktu s tělem a rovnoměrnému rozptýlení tlaku.

  Podrobnější info o karimatkách Sea To Summit najdete zde

  Objednejte si SEA TO SUMMIT karimatka nafukovací, dnes se slevou 30% a dopravou zdarma.

  • Parametry produktu
  • Výrobce: SEA TO SUMMIT
  • kód: AMCLINS_L
  • barva : zelená

 • SEA TO SUMMIT COMFORT LIGHT INSUL MAT L

  COMFORT LIGHT INSUL MAT L
 • Sea to Summit - dokonalého řešení pro nadšence hledající inovativní, trvanlivé, lehké a kompaktní vybavení. Nepromokavé vaky, nádobí, neoprenové obaly to vše máme za super ceny a s dopravou zdarma od 999 kč.  

  Sea to Summit kultivuje kulturu perfektního designu a vyvíjí geniální funkčně krásné produkty s australským postojem "bez starostí". Původní etos Sea to Summit "vybavit a inspirovat" pokračuje ve výzkumu a vývoji nových technik, materiálů, technologií a výrobních metod. Inspirají nové inovační produkty, které udržují Sea to Summit v popředí poskytováním lehčího, lépe vyrobeného a výkonnějšího zařízení outdoorovým nadšencům a cestovatelům po celém světě.