YATE EXTREM LITE KT 3,8 modrá/ šedá - Samonafukovací karimatka

 • 1 431 Kč
 • 1 590 Kč
 • expedice do 3 dnů
  nejdříve 24. 04. u Vás
 • Lehký a zkrácený (3/4 délka) model YATE EXTREM LITE KT je díky svému malému objemu a hmotnosti ideální zejména pro cyklisty, vodáky a vysokohorskou turistiku. Odlehčený vnitřní materiál, obdélníkový tvar.

  Karimatka do náročných podmínek. Chrání před chladem od země nejcitlivější části těla - od ramen po boky. Povrch YATE Micro Brushed zvyšuje tření, takže spacák neklouže po karimatce. Při balení lze přehnout na polovinu! Nový ventil REVERSE.

  Tato karimatka je dodávána s přepravním obalem a sadou na opravy. Kapsička na sadu na opravy je uvnitř obalu, aby nedošlo k poškození nebo ztrátě.

  Typ: samonafukovací
  Materiál: polyester micro brushed 75 D
  Barva: modrá/šedá
  Tepelný odpor: 4,0
  Rozměr: 122 x 51 x 3,8 cm
  Rozměr po sbalení: 12 x 26 cm
  Překládání na 1/2: ano
  Hmotnost: 520 g (může kolísat ± 10%)

  ZÁRUKA KVALITY
  Moderní výrobky jsou obvykle nejen hezké na pohled, ale skrývají v sobě mnoho technických vymožeností a detailů, které nejsou vidět, avšak výrazně zvyšují kvalitu výrobku a činí ho výjimečným. U samonafukovacích karimatek jsou nejdůležitější 3 faktory: 1) nízká hmotnost, 2) malý objem ve sbaleném stavu a 3) dlouhá životnost.
  Nízkou hmotnost dosahujeme výběrem nejkvalitnějších materiálů jak pro povrch, tak pro jádro. Materiál musí být lehký, ale zároveň pevný a odolný. Snížení hmotnosti dosahujeme také odlehčením vnitřní pěny. To ale nesmí být na úkor pohodlí a schopnosti dobře izolovat. Výběr materiálu a odlehčení má podstatný vliv na velikost sbaleného výrobku.
  Všechny naše výrobky mají zdvojenou vrstvu izolace proti unikání vzduchu, která je laminována na svrchní tkaninu. To zajišťuje vysokou ochranu a dlouhou životnost výrobku. Každá karimatka je po vyrobení 24 hodin testována, čímž odpadá riziko dodání vadného výrobku z produkce.
  TEPELNÝ ODPOR
  Veličina, která se stále častěji u karimatek udává. Tepelný odpor - R je fyzikální veličina, která vyjadřuje tepelně-izolační vlastnosti materiálu. Je přímo závislá na tloušťce materiálu a λ. Při dosahování co nejvyšší hodnoty R je cílem, aby tloušťka materiálu byla co největší a hodnota λ jednotlivých materiálů co nejnižší. Tepelný odpor R vyjadřuje odpor 1 m2 materiálu proti prostupu tepelné energie při rozdílu teplot 1 K. Součinitel tepelné vodivosti λ vyjadřuje vlastnost materiálu vést teplo. Je to hodnota energie ve W, která projde materiálem tloušťky 1 m při rozdílu teplot 1 K mezi povrchy materiálu. Vysvětlivky: R = d / λ (m2.K.W-1); d – tloušťka materiálu (m); λ – Součinitel tepelné vodivosti materiálu (W.m-1.K-1).
  NEKLOUZAVÝ POVRCH „YATE Micro Brushed“
  V přírodě se často stane, že místo na spaní není ideálně rovné, a tak ani pohodlná karimatka nemusí zcela plnit svůj účel, když z ní člověk se spacákem sklouzne. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli speciální povrch s úpravou „Micro Brushed“, který zvyšuje tření a zabraňuje tak klouzání spacího pytle. Tento povrch používáme u většiny modelů.

  Objednejte si YATE Samonafukovací karimatka, dnes se slevou 10% a dopravou zdarma.

  • Parametry produktu
  • Výrobce: YATE
  • kód: SC00007
  • rozměry : 122 x 51 x 3,8 cm
  • barva : modrá/

 • YATE EXTREM LITE KT 3,8 modrá/ šedá

  EXTREM LITE KT 3,8 modrá/ šedá
  EXTREM LITE KT 3,8 modrá/ šedá
  EXTREM LITE KT 3,8 modrá/ šedá
  EXTREM LITE KT 3,8 modrá/ šedá
  EXTREM LITE KT 3,8 modrá/ šedá
 • Značka YATE tvoří základ a největší část naší nabídky. Vyrábí produkty již více než 27 let a znáte ji hlavně díky vybavení pro outdoor. Mnoho zákazníků má YATE spojeno především s širokou nabídkou karimatek. Ty ale dnes tvoří jen část naší outdoorové kolekce, katalog obsahuje širokou škálu produktů pro turistiku, kempink a horolezectví.

  Kromě vybavení pro outdoorové aktivity naleznete v našem sortimentu i pomůcky pro fitness a vodní sporty.


Zboží se nachází v kategoriích:
Camping » karimatky » samonafukovací
Camping » karimatky