SEA TO SUMMIT ULTRA LIGHT MAT L - karimatka nafukovací

 • Pokud se podíváte na výkon a cenu této karimatky, uvidíte jeden z nejlepších modelů na trhu. Jedná se o inovovaný model karimatky, který je neuvěřitelně pohodlný a díky konstrukci zabírá v obalu ve vyfouknutém stavu minimum místa.

  Multifunkční ventil integruje nafukovací port s jednocestným ventilem, který zabraňuje ztrátě vzduchu před tím, než ho utěsníte. Vypouštěcí otvor rychlého vypouštění vzduchu a tlačítko pro jemné ladění pro pohodlné nastavení.

  Hmotnost: 495 g
  Rozměry: 201 X 64 cm
  Rozměry obalu: 7,5 x 20 cm
  Materiál: 100% nylon
  Tloušťka: 5 cm

  Air Sprung Cells™ 
  Systém buněk, které se dokonale přizpůsobí tvaru těla. Karimatka je díky tomuto systému měkčí a pohodlnější s větší plochou kontaktu s tělem a rovnoměrným rozptýlením váhy uživatele. Každá buňka se při kontaktu a tlaku tvaruje zvlášť.

  Objednejte si SEA TO SUMMIT karimatka nafukovací, dnes se slevou 30% a dopravou zdarma.


 • SEA TO SUMMIT ULTRA LIGHT MAT L

  ULTRA LIGHT MAT L
  ULTRA LIGHT MAT L
  ULTRA LIGHT MAT L
  ULTRA LIGHT MAT L
  ULTRA LIGHT MAT L
  ULTRA LIGHT MAT L
 • Sea to Summit - dokonalého řešení pro nadšence hledající inovativní, trvanlivé, lehké a kompaktní vybavení. Nepromokavé vaky, nádobí, neoprenové obaly to vše máme za super ceny a s dopravou zdarma od 999 kč.  

  Sea to Summit kultivuje kulturu perfektního designu a vyvíjí geniální funkčně krásné produkty s australským postojem "bez starostí". Původní etos Sea to Summit "vybavit a inspirovat" pokračuje ve výzkumu a vývoji nových technik, materiálů, technologií a výrobních metod. Inspirají nové inovační produkty, které udržují Sea to Summit v popředí poskytováním lehčího, lépe vyrobeného a výkonnějšího zařízení outdoorovým nadšencům a cestovatelům po celém světě.

   


Zboží se nachází v kategoriích:
serie » Sea to Summit » Ultralight Mat
Camping » karimatky » matrace