FJÄLLRÄVEN Keb Endurance 2 Pine Green - stan

 • 25 461 Kč
 • 28 290 Kč
 • DNES AKCE. Pro extra slevu 10% zadejte v košíku slevový kód:

  OUTDOOR10

 • týden
  nejdříve 26. 04. u Vás
 • Plná výška v celém vnitřním stanu a velká předsíňka zajišťují pohodlný život ve stanu, zejména když vás uvnitř drží špatné počasí. Ideální pro pokročilý zimní treking a stanování nad hranicí stromů, ale stále dostatečně lehký, aby se vešel do trekového batohu. Všechny materiály a detaily jsou pečlivě vybrány pro jejich spolehlivost a ovladatelnost v chladných podmínkách.

  Například regulace a taháčky zipů jsou dostatečně velké, aby se s nimi dalo snadno manipulovat v zimních rukavicích, šňůry mají vetkané reflexní vlákno a jsou extra pevné s dvojitými regulacemi a poutka na zemi jsou dostatečně velká, aby se dala použít s lyžemi nebo hůlkami při používání stanu ve sněhu. Stanové kolíky jsou také extra dlouhé a široké pro vynikající přilnavost v obtížném terénu. Reflektory u větracích otvorů a dveří usnadňují nalezení cesty zpět do stanu ve tmě.

  Plachta a vnitřní stan jsou spojeny, takže vnitřní stan je chráněn před promočením při stavění v dešti. Rukávy na tyče jsou barevně odlišeny pro snadnou manipulaci a jsou dostatečně velké pro dvojité tyče (příslušenství), takže stan vydrží i silnější vítr a větší množství sněhu na střeše. Uvnitř je stan prostorný a má velkorysou výšku k sezení. V mimořádně velké předsíňce je dostatek místa pro uložení vybavení, vaření a další aktivity.

  Dva vchody usnadňují vstup a výstup a dávají také možnost použít závětrné dveře za špatného počasí. Šňůry na prádlo v předsíňce a vnitřním stanu a několik síťovaných kapes pomáhají udržovat pořádek ve vybavení. Ve vnitřním stanu jsou také přípojné body pro zařízení Gear Loft (příslušenství). Velké, vysoko umístěné větrací otvory zajišťují vynikající proudění vzduchu a minimalizují kondenzaci.

  Zástěrka je vyrobena z nové vysoce výkonné nylonové tkaniny TripleRip společnosti Fjällräven. Její inovativní konstrukce kombinuje dvě gramáže tkaniny pro optimální pevnost; 40 denierů v horní části s výztuhami 70 denierů ve spodní části, kde je oděr od země nejvyšší. Stejně jako všechny stany Fjällräven je i Keb Endurance 2 vyroben zcela bez PVC plastů a toxických zpomalovačů hoření a impregnace neobsahuje fluorokarbon.

  Extra pevný a bezpečný čtyřsezónní tunelový stan optimalizovaný pro exponované podmínky a náročný terén.
  1. - Čtyřsezónní tunelový stan s optimalizovanou pevností a bezpečností pro použití v exponovaných podmínkách a drsném terénu.
  2. - Plná výška ve vnitřním stanu a velmi velká předsíňka poskytují pohodlí při nutnosti trávit uvnitř dlouhou dobu.
  3. - Všechny otvory jsou opatřeny jemnou moskytiérou a v případě použití stanu na sněhu nebo písku je lze z vnější strany zakrýt plachtou.
  4. - Za teplého počasí lze dveře zapnout v polootevřené poloze - zipy mají funkci automatického blokování, takže se při silném větru "neprohýbají" - pro dodatečné větrání, aniž by se do vnitřního stanu dostal déšť.
  5. - Moskytiéra v záklopových dveřích udrží většinu hmyzu mimo předsíňku, což je praktické při vaření nebo pokud je s vámi čtyřnohý přítel.
  • Vestibul má dva vchody, jeden na každé straně, a spoustu prostoru pro uložení vybavení.
  • Tři extra pevné a přitom lehké tyčky DAC Pressfit.
  • Podložky Foxfeet s rychlým a pro rukavice příjemným uvolněním tyček.
  • Šňůra na oblečení
  • Reflexní prvky
  • Body pro uchycení police na vybavení

  Specifikace:
  Pohlaví: Unisex
  Koncept: Treking
  Rodina: Keb
  Materiál hlavního poutka: 40D TripleRip Sil/Sil 3000 mm 100% polyamid
  Materiál vnitřního stanu: 70D TripleRip Sil/Sil 3000 mm 100% polyamid
  Materiál podlážky: 30D Ripstop DWR 100% polyamid
  Materiál podlážky: 70D PU 10 000 mm 100% polyamid
  Moskytiéra: 20D No-see-um mesh 100% polyester
  Materiál tyče: DAC Pressfit
  Kolíky: DAC V-Pegs Medium
  Počet osob: 2
  Počet předsíněk: 1
  Počet vchodů: 2
  Počet tyčí: 3
  Průměr tyčí: 10.2 mm
  Rozměry v náplni: 19 x 39 cm
  Hmotnost: 3690 g
  Minimální hmotnost: 3020 g

  Objednejte si FJÄLLRÄVEN stan, dnes se slevou 10% a dopravou zdarma.

  • Parametry produktu
  • Výrobce: FJÄLLRÄVEN
  • kód: F53602-616
  • barva : zelená

 • FJÄLLRÄVEN Keb Endurance 2 Pine Green

  Keb Endurance 2 Pine Green
  Keb Endurance 2 Pine Green
  Keb Endurance 2 Pine Green
  Keb Endurance 2 Pine Green
  Keb Endurance 2 Pine Green
  Keb Endurance 2 Pine Green
  Keb Endurance 2 Pine Green
 • Åke Nordin, světová legenda outdoorových aktivit a jeden z nejvýznamnějších  švédských inovátorů a podnikatelů, ještě jako chlapec vymyslel svůj vlastní batoh s vnějším rámem a ve svých 24 letech se rozhodl založit firmu Fjällräven. 

  Toto rozhodnutí  se stalo jeho životní náplní. Představoval světu přelomové outdoorové  vybavení  a utvářel skandinávský styl pobytu v přírodě. Fjällräven byl od základů vybudován v Örnsköldsviku a stal se ikonou na celém světě.

související
Zboží se nachází v kategoriích:
Turistika » stany » 2 osoby
Camping » stany » 2 osoby