DYNASTAR OUTLAND 75 XT XPRESS (DACEK01) - all mountain lyže

 • Dynastar Outland 75 XT jsou dokonalou směsí on-trail výkonu a "crossover" off-trail všestrannosti pro pokročilé až středně pokročilé lyžaře. All-mountain Rocker, 3D konstrukce dřevěného jádra a lehký Super Fiber laminát poskytuje snazší zahájení oblouku, bez vibrací a přilnavost hran po celé delce přispívá k dokonalejšímu vyřezávání oblouků.

  Crossover v měkčím sněhu a All-Mountain Rocker poskytuje snadnou manévrovatelnost mino trať. Ať provozujete carving na upravené sjezdovce, křižujete v prašanu nebo se vlníte mezi stromy, Dynastar Outland 75 XT nabízí výkonnou "crossover" všestrannost pro každou stranu střediska.

  Pro tlumení vibrací jsou přidána po celé délce lyže basaltová a sklolaminátová vlákna, která velmi účinně tlumí nerovnosti terénu a vibrace a celkově lyži zpevňují. Lyže určená pro sportovní a sportovně rekreační lyžaře.

  Struktura 100% Fiber
  Špička rocker Yes
  Krojení 120 - 75 - 110
  Pata rocker Yes
  Rádius 15 m
  System Xpress
  Tip protector Yes

  Xpress 11 je ultra lehké integrované vázání, nastavitelné bez použití nářadí s rozsahem 2,5 - 10 DIN. Xpress vázání jsou o 700 gramů lehčí než tradiční alpské vázání a mají 35% menší dopadu na životní prostředí. Vítěz 2012 ISPO Award Eco odpovědnosti. Xpress vázání poskytují výjimečnou bezpečnost a výkon v ultra lehkém, ekologickém designu.

  ALL MOUNTAIN ROCKER

  Progresivní rocker špička, omezená délka a váha, a dokonce i lehčí pata lyže. Lyže se lehce ovládá, garantuje excelentní grip a výkon při carvingu. Rocker také zlepšuje proplutí špičky v prašanu a v rozmanitém terénu. Díky tomu se stává nepostradatelnou pro all mountain lyžaře.

  GLASS / BASALT FIBER

  Kombinace skelných a basaltových vláken zvyšuje výkonnost a optimalizuje grip. Výraznější kontakt lyže se sněhem, zesílený pocit akcelerace. Vizuálně kombinace těchto vláken tvoří zebra pruhy pod dekorem lyže. Naleznete je v modelech 80 XT a 75 XT řady Outland.

  WOOD FIBER CONSTRUCTION

  Tradiční sendvičová technologie s dřevěným a sklolaminátovým jádrem, jež dodává lyži úžasnou plynulost a reakceschopnost. Absence titanalového plátu značně redukuje váhu lyže. Rovné bočnice zaručují přesný a efektivní přenos lyžařových pohybů.

  XPRESS

  Tento nový systém je jedním z nejlehčích na trhu, a tak si můžete užívat lyžování a absolutní bezpečí. Xpress vázání se velice snadno montuje a velice rychle nastavuje, a proto je ideální pro půjčovny.

   

   

  • Výrobce: DYNASTAR
  • kód: DACEK01
  • nazev: OUTLAND 75 XT XPRESS (DACEK01)
  • barva : červená / černá
  • kolekce : 2013
  • pohlaví : unisex
 • OUTLAND 75 XT XPRESS (DACEK01) - all mountain lyže

  OUTLAND 75 XT XPRESS (DACEK01) - all mountain lyže
Zboží se nachází v kategoriích:
Lyžování » lyže
kolekce » zima 13