DYNASTAR OUTLAND 75 XT XPRESS (DACEK01) - all mountain lyže

 • 6 993 Kč
 • 9 990 Kč
 • skladem eshop
 • Garance výměny dárků
  PRODLOUŽENÁ LHŮTA PRO VÝMĚNU ZBOŽÍ DO 13. 1. 2017
  Podmínky pro využití prodloužené doby pro vrácení zboží:

  Zboží nesmí být jakkoliv poškozeno. Zboží musí být nepoužité a v kompletním stavu balení.

  Tato akce se vztahuje na zboží zakoupené v termínu od 29. 11. do 24. 12. 2016., které lze měnit až do 13. 1. 2017.

 • Výrobce: DYNASTAR
 • kód: OUTLAND 75 XT XPRESS (DACEK01)
 • barva : červená / černá
 • kolekce : 2013
 • pohlaví : unisex

Dynastar Outland 75 XT jsou dokonalou směsí on-trail výkonu a "crossover" off-trail všestrannosti pro pokročilé až středně pokročilé lyžaře. All-mountain Rocker, 3D konstrukce dřevěného jádra a lehký Super Fiber laminát poskytuje snazší zahájení oblouku, bez vibrací a přilnavost hran po celé delce přispívá k dokonalejšímu vyřezávání oblouků.

Crossover v měkčím sněhu a All-Mountain Rocker poskytuje snadnou manévrovatelnost mino trať. Ať provozujete carving na upravené sjezdovce, křižujete v prašanu nebo se vlníte mezi stromy, Dynastar Outland 75 XT nabízí výkonnou "crossover" všestrannost pro každou stranu střediska.

Pro tlumení vibrací jsou přidána po celé délce lyže basaltová a sklolaminátová vlákna, která velmi účinně tlumí nerovnosti terénu a vibrace a celkově lyži zpevňují. Lyže určená pro sportovní a sportovně rekreační lyžaře.

Struktura 100% Fiber
Špička rocker Yes
Krojení 120 - 75 - 110
Pata rocker Yes
Rádius 15 m
System Xpress
Tip protector Yes

Xpress 11 je ultra lehké integrované vázání, nastavitelné bez použití nářadí s rozsahem 2,5 - 10 DIN. Xpress vázání jsou o 700 gramů lehčí než tradiční alpské vázání a mají 35% menší dopadu na životní prostředí. Vítěz 2012 ISPO Award Eco odpovědnosti. Xpress vázání poskytují výjimečnou bezpečnost a výkon v ultra lehkém, ekologickém designu.

ALL MOUNTAIN ROCKER

Progresivní rocker špička, omezená délka a váha, a dokonce i lehčí pata lyže. Lyže se lehce ovládá, garantuje excelentní grip a výkon při carvingu. Rocker také zlepšuje proplutí špičky v prašanu a v rozmanitém terénu. Díky tomu se stává nepostradatelnou pro all mountain lyžaře.

GLASS / BASALT FIBER

Kombinace skelných a basaltových vláken zvyšuje výkonnost a optimalizuje grip. Výraznější kontakt lyže se sněhem, zesílený pocit akcelerace. Vizuálně kombinace těchto vláken tvoří zebra pruhy pod dekorem lyže. Naleznete je v modelech 80 XT a 75 XT řady Outland.

WOOD FIBER CONSTRUCTION

Tradiční sendvičová technologie s dřevěným a sklolaminátovým jádrem, jež dodává lyži úžasnou plynulost a reakceschopnost. Absence titanalového plátu značně redukuje váhu lyže. Rovné bočnice zaručují přesný a efektivní přenos lyžařových pohybů.

XPRESS

Tento nový systém je jedním z nejlehčích na trhu, a tak si můžete užívat lyžování a absolutní bezpečí. Xpress vázání se velice snadno montuje a velice rychle nastavuje, a proto je ideální pro půjčovny.

 

 

Zboží se nachází v kategoriích:
Lyžování » lyže
kolekce » zima 13