VISION METRON45 RS SL DB-CL CH-TL SH
sada zapletených kol
Expedice do týdne Doprava nejdříve 25. 5. u Vás
Musíte vybrat barvu Vyberte variantu
METRON45 RS SL DB-CL CH-TL SH
METRON45 RS SL DB-CL CH-TL SH
Detailní popis
Specifikace
Výrobce
Vision s vášní a precizí přináší svou první kompletní sadu kol z celého karbonu – Metron RS (Racing Series). Tato vrcholná sada je určena pro ty, kteří chtějí vyhrávat. S hloubkou ráfku 45 nebo 60 mm, větším vnitřním průměrem (23 mm) a inovativním nábojem V-1000 s technologií PRS se Metron RS stává ideální volbou pro závodní cyklistiku.
  1. Maximální aerodynamika
  2. Trvanlivost a nízká hmotnost
  • Celokarboný ráfek a paprsky
  • Inovativní náboj V-1000 PRS
  • 6 zapouzdřených ložisek
  • Samopojistné niple ABS
  • Ručně vyráběno s péčí
Specifikace:
Hloubka ráfku: 45 mm
Vnitřní šířka: 23 mm