POC Beanie Pom je teplá čepice s bambulí, která kombinuje pohodlí a styl, ideální pro chladné zimní dny a sněhové radovánky.
- Maximální teplo
Dvouvrstvý 2x2 žebrovaný úplet poskytuje extra izolaci proti chladu. - Pohodlí a odolnost
Směs merino vlny a akrylu zajišťuje komfort a dlouhodobou životnost čepice.
- Směs merino vlny a akrylu
- 2x2 žebrovaný úplet
- Široký přehnutý okraj
- Bambule na vrchu
- Odolná a teplá
Specifikace:
Materiál: 50 % merino vlna, 50 % akryl
Struktura: dvouvrstvý žebrovaný úplet
Střih: klasický, těsně padnoucí
Zboží se nachází v kategoriích:
zimní čepice dámské Zimní čepice Lyžařské čepice pánské Čepice na lyže dámské zimní čepice pánské POC vše
POC je švédská společnost se silným posláním dělat to nejlepší, co je v našich silách, abychom zachránili životy a omezili následky nehod pro sportovce a cyklisty.
Společnost POC byla založena v roce 2005 a poprvé vstoupila na trh na veletrhu ISPO, kde také představila své poslání. Nové nápady a řešení POC ke zlepšení bezpečnosti lyžařských závodů snížením síly přenášené na mozek a tělo v případě nehody získaly velkou pozornost.
Koncepce, technologie a materiály používané a implementované pro přilby a chrániče byly vyvinuty v úzké spolupráci s POC Lab; Vědecké fórum POC, které se skládá z předních světových odborníků na sportovní medicínu, mozkových vědců a specialistů na poranění míchy.


