Náhradní sklo HiPER® pro model Speedcraft XS posouvá tvůj výkon na další úroveň – ať už šlapeš do pedálů, běžíš nebo míříš na vítězství.
- Dokonalejší vnímání terénu
Patentovaná technologie HiPER® zvyšuje kontrast a zesiluje barvy, takže odhalíš více detailů i v náročných podmínkách. - Univerzální využití pro aktivní sport
Sklo je navrženo pro cyklistiku, MTB, běh i baseball – prostě všude tam, kde záleží na každém detailu.
- Vícevrstvé zrcadlové provedení
- Zvýšený kontrast a hloubka
- Patentovaná technologie HiPER®
- Náhradní díl Speedcraft XS
- Filtr kategorie CAT 2
Specifikace:
Typ skla: HiPER®
Technologie: Vícevrstvé zrcadlové sklo
Propustnost světla: 23 %
Filtr světla: CAT 2
Kompatibilita: Speedcraft XS
Vhodné na: Baseball, Cyklistiku, MTB, Běh
„Pokud tomu nedáte 100%, budete litovat!“ To je motto dnes již kultovní americké značky s historií sahající až do roku 1982.
Původní zaměření na motokrosové vybavení značka postupně rozšířila i do cyklistického sektoru. Downhill, BMX, cross – country a nakonec silniční cyklistika. Brýle, helmy, rukavice, ochranné vybavení oblečení – to je portfolio 100%.
Team 100% je nabitý těmi nejzvučnějšími sportovními jmény. V čele stojí Peter Sagan a tým Bora – Hansgrohe, dvojnásobný mistr světa v cyklokrosu a vycházející silničářská hvězda Mathieu Van Der Poel, Fernando Gaviria, Brook Macdonald, Martin Maes a další.
Sečteno podtrženo, špička ve svém oboru.