VISION TRIMAX30 AGX i23 DB-CL CH-TL XDR
zapletená kola
Expedice do týdne Doprava nejdříve 25. 5. u Vás
Musíte vybrat barvu Vyberte variantu
TRIMAX30 AGX i23 DB-CL CH-TL XDR
Detailní popis
Specifikace
Výrobce
Trimax Aero-Gravel jsou nejlepší volbou pro ty, kteří hledají výkonné kolo se špičkovými комponentami. Semi-aero design v kombinaci s 23mm průměrem ráfku vám zajistí ideální rovnováhu mezi aerodynamikou a všestranností. Vzhledem k své ultraleké konstrukci a preciznímu zpracování patří mezi top gravel kola na trhu.
  1. Semi-aero design pro maximální výkon
    30mm hluboký ráfek s optimalizovaným tvarem přináší vynikající aerodynamiku bez zbytečné hmotnosti.
  2. Ruční výroba zajišťuje dokonalou kvalitu
  • Připraveno na bezdušový systém
  • Uchycení kotouče Centerlock
  • Kompatibilita: TA-12 a X-12
  • ABS samosvorné niple
  • Řetěz Sram XDr
Specifikace:
Hliníkový ráfek
Vnitřní šířka: 23 mm
6 utěsněných ložisek (2F+4R)