Ultramix BLUE liquid A/N je rychlý a účinný pomocník pro všechny lyžaře, kteří chtějí udržet maximální skluz i při mrazivých teplotách – bez nutnosti žehlení.
Tento tekutý vosk je navržen pro teploty od -8 °C do -20 °C a poskytuje výbornou kluznost i na suchém, studeném sněhu. Ideální volba pro tréninky, závody i rychlé doaplikování před jízdou.
Blesková aplikace bez nástrojů – ideální pro rychlé oživení skluznice i na svahu.
Skvělý skluz v mrazech – vysoký výkon při nízkých teplotách bez kompromisů.
- Rychlá aplikace bez žehlení
- Pro teploty -8 °C až -20 °C
- Výborný výkon na studeném sněhu
- Kompaktní balení do kapsy
- Vhodný pro závody i trénink
Specifikace:
Typ: tekutý skluzový vosk
Teplotní rozsah: -8 °C až -20 °C
Objem: 100 ml
Aplikace: nanesení houbičkou, nežehlí se
Kategorie: fluor-free (bez fluoridů)
Určení: běžecké a sjezdové lyže, snowboard
Vhodné pro: trénink, závod, servis na svahu
HOLMENKOL je průkopníkem v oblasti sportovní chemie – už od roku 1922, kdy Dr. Max Fischer vytvořil první lyžařský vosk. Dnes značka nabízí špičkové vosky, impregnace a čisticí prostředky pro outdoor, cyklistiku i zimní sporty.
Vývoj probíhá v Německu s důrazem na inovace, udržitelnost a ekologickou výrobu – produkty HOLMENKOL jsou biologicky odbouratelné a vyráběné s respektem k přírodě.