MAXXIS WELTER WEIGHT 29X1.75/2.4 AUTO-SV 48MM
EIB00140700
duše 29" auto ventil
Musíte vybrat barvu Vyberte variantu
WELTER WEIGHT 29X1.75/2.4 AUTO-SV 48MM
Detailní popis
Specifikace
Výrobce
Odolná duše MAXXIS Welter Weight je určena pro cyklisty, kteří hledají vyšší ochranu proti defektům při zachování optimální hmotnosti. Díky zesílené stěně (0,90 mm) poskytuje vynikající rovnováhu mezi odolností a výkonem. Ideální pro MTB, trekingová a gravel kola s šířkou pláště 1.75" - 2.4".
Specifikace:
Platforma: Welter Weight
ETRTO: 47-622 až 61-622
Rozměr v palcích: 29x1,75" až 29x2,4"
Hmotnost: 202 g
Typ ventilku: AV (Auto ventil)
Tloušťka stěny: 0,8 mm