Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme enormní zatížení našich přepravců, prosím omluvte případné drobné zpoždění vašich zásilek
RAPTOR

Osprey Raptor

Nejoblíbenější cyklistické batohy na českém trhu. To jsou batohy značky OSPREY ze série RAPTOR, jejichž součástí je vodní rezervoár.

RAPTOR a integrovaná nádrž Hydraulics ™ LT s objemem 2,5 litru zajišťují, že můžete vézt veškeré potřebné vybavení a tekutiny, abyste mohli dosáhnout toho nejlepšího výkonu. Udržujte se hydratovaní na nejnáročnějších jízdách, díky snadnému přístupu k rezervoáru pomocí asymetrického zipu pro rychlé a snadné naplnění. Hadice může být vedena přes rameno. Ventil je pak přichycen na místě pomocí magnetu na hrudním popruhu.

Zádový panel z pěny AirScape ™ vás udrží v suchu a zároveň nabízí flexibilitu pro pohyb bez omezení. Popruhy a bederní pas BioStretch ™ nabízejí vysokou úroveň ventilace, zatímco tvarové provedení zajišťuje, že se batoh nepohybuje a drží na svém místě i při nejnáročnějších sjezdech.

Hrudní popruh lze pomocí jedné ruky zapnout a odpojit díky inovativnímu systému magnetického uzávěru. Nechybí ani jedinečný nástavec LidLock ™, který poskytuje rychlý a bezpečný upevňovací bod pro helmu.

Dámským ekvivalentem batohů RAPTOR je série RAVEN.

 

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:
Značka