RAPTOR

Osprey RAPTOR

Skrýt filtr Zobrazit filtr Filtrovat produkty:
Značka (1)
objem
10 L18 L
vodní rezervoár

Nejoblíbenější cyklistické batohy na českém trhu. To jsou batohy značky OSPREY ze série RAPTOR, jejichž součástí je vodní rezervoár.

RAPTOR a integrovaná nádrž Hydraulics ™ LT s objemem 2,5 litru zajišťují, že můžete vézt veškeré potřebné vybavení a tekutiny, abyste mohli dosáhnout toho nejlepšího výkonu. Udržujte se hydratovaní na nejnáročnějších jízdách, díky snadnému přístupu k rezervoáru pomocí asymetrického zipu pro rychlé a snadné naplnění. Hadice může být vedena přes rameno. Ventil je pak přichycen na místě pomocí magnetu na hrudním popruhu.

Zádový panel z pěny AirScape ™ vás udrží v suchu a zároveň nabízí flexibilitu pro pohyb bez omezení. Popruhy a bederní pas BioStretch ™ nabízejí vysokou úroveň ventilace, zatímco tvarové provedení zajišťuje, že se batoh nepohybuje a drží na svém místě i při nejnáročnějších sjezdech.

Hrudní popruh lze pomocí jedné ruky zapnout a odpojit díky inovativnímu systému magnetického uzávěru. Nechybí ani jedinečný nástavec LidLock ™, který poskytuje rychlý a bezpečný upevňovací bod pro helmu.

Dámským ekvivalentem batohů RAPTOR je série RAVEN.