ZIPP 00.6618.202.001 - AM HB SL-70ERGO 40 C-C MTBK A2
řídítka silniční
Musíte vybrat barvu Vyberte variantu
00.6618.202.001 - AM HB SL-70ERGO 40 C-C MTBK A2
Detailní popis
Specifikace
Výrobce
Karbonová ergonomická řídítka nejvyšší řady pro závodní kola.
  1. Materiál UD Carbon
  2. Ergonomická horní část
  3. Variabilní tvar oblouku
  4. Optimalizováno pro přímé vedení
Specifikace:
Materiál: Unidirectional Carbon
Šířka: 40 cm (střed-střed)
Reach: 70 mm
Drop: 128 mm
Průměr objímky: 31.8 mm
Šířka objímky: 70 mm
Klesání: 10°
Vyhnutí: 4°
Prohnutí: 3°
Barva: černá
Šířka řídítek: 400 mm