ZIPP AM HB SL-70XPLR 44 C-C MTBK A1
řídítka silniční
Musíte vybrat barvu Vyberte variantu
AM HB SL-70XPLR 44 C-C MTBK A1
AM HB SL-70XPLR 44 C-C MTBK A1
Detailní popis
Specifikace
Výrobce
  • Prémiový jednosměrný karbon
  • Kompatibilita se SRAM RED AXS
  • Definované lokátory pro bezdrátové klipy SRAM
  • Krátký dosah 70 mm a pokles 115 mm
  • 5° drop flare a 11° drop outsweep
  • Nízká hmotnost: 240 g (44 cm verze)
  • Matná povrchová úprava s nenápadným logem
  • Doživotní záruka
Specifikace:
Materiál: Karbon
Dosah: 70 mm
Pokles: 115 mm
Šířka (střed–střed): 44 cm
Kompatibilita s klipem: Ano
Průměr klipu: 31,8 mm