ZIPP AM HB SL-80RACE 40 C-C MTBK A1
řídítka silniční
Musíte vybrat barvu Vyberte variantu
AM HB SL-80RACE 40 C-C MTBK A1
AM HB SL-80RACE 40 C-C MTBK A1
Detailní popis
Specifikace
Výrobce
  • Lehká karbonová konstrukce
  • Optimalizovaný tvar horní části
  • Skryté vedení kabeláže
  • Speciální úprava proti skluzu
  • Přirozená pozice rukou
  • Vylepšený přístup k brzdám
  • Definované lokátory pro klipy SRAM
  • Kompatibilita se SRAM RED AXS
  • Ideální pro závodní použití
  • Doživotní záruka
Specifikace:
Materiál: Karbon
Dosah: 80 mm
Převýšení: 125 mm
Šířka (střed–střed): 40 cm
Kompatibilita s klipem: Ne
Průměr klipu: 31,8 mm