Tento univerzální cestovní batoh 2 v 1 je ideálním společníkem pro všechny, kdo chtějí mít během svých dobrodružství vše pod kontrolou. Kombinuje prostorný 50litrový batoh s odnímatelným 15litrovým batohem na denní výlety. Díky chytrému systému Quick-Track snadno odepnete menší batoh, zatímco promyšlená konstrukce velkého batohu vám poskytne pohodlí, organizaci i bezpečí při cestování.
- 2 v 1 pro flexibilitu
Velký batoh na cesty a menší batoh na denní výlety v jednom. - Maximální komfort při nošení
Prodyšný zadní panel a polstrovaný bederní pás zajišťují pohodlí i při delším nošení.
|
Systém 2 v 1 Quick-Track Pack |
![]() |
![]() |
Hybridní design zavazadla |
|
Prodyšný komfort |
![]() |
Vlastnosti:
- Odnímatelný 15l batoh
- Quick-Track upevnění
- Rozdělená konstrukce
- Přihrádka na notebook
- Boční síťované kapsy
- Integrovaný držák AirTag
- Pevná madla na stranách
- Bezpečnostní píšťalka
Specifikace:
Rozměry: 64 × 33 × 42 cm
Objem: 50 + 15 l
Nosnost: 22,7 kg
Hmotnost: 2,79 kg
Přihrádka na notebook: Ano
Velikost notebooku: až 15"
Materiál těla: 100% recyklovaný polyester Ripstop 600D s C0 DWR (bez PFAS)
Materiál základny: 100% recyklovaný polyester Ripstop 600D s C0 DWR (bez PFAS)
Podšívka: 40 % recyklovaný polyester 135D s C0 DWR (bez PFAS)
Postroj/bederní část: pěna s různou hustotou + vzduchová síťovina
Značka Gregory již od roku 1977 navrhuje a vyrábí batohy s jedinou jasnou filozofií: batoh by se měl nosit, ne přenášet. Díky důrazu na ergonomii, dokonalé přizpůsobení a pokročilé technologie odpružení se batohy Gregory stávají přirozeným prodloužením těla – pohodlné jako oblíbené tričko.
Všechny modely vznikají z ručně vyráběných prototypů, které vytváří zkušení řemeslníci přímo v sídle značky. Gregory klade důraz nejen na inovace a kvalitu, ale i na aktivní životní styl. Tým značky tvoří lidé, kteří tráví čas v přírodě a své produkty testují přímo v terénu. A právě díky této autentické vášni vznikají jedny z nejspolehlivějších outdoorových batohů na světě.
















